Tik šį savaitgalį net 40 % nuolaidos prekėms! | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
2024.03.12

Tik šį savaitgalį net 40 % nuolaidos prekėms!

600X600 Panorama v21
OPTIKA VISION EXPRESS
2024.03.12

Tik šį savaitgalį net 40 % nuolaidos prekėms!

VISION EXPRESS šį savaitgalį švenčia KLIENTŲ DIENAS! Tik kovo 14-17 dienomis VISION EXPRESS optikos salonuose pasinaudokite išskirtine proga: pirkite 2 ir daugiau, vienodų ar skirtingų prekių ir gaukite net 40 % nuolaidą*!

 

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

40 % nuolaida* taikoma šioms prekėms:

  • 40 % nuolaida korekciniams akiniams (korekciniai akiniai yra 1 prekė);
  • 40 % nuolaida akiniams nuo saulės;
  • 40 % nuolaida akinių aksesuarams;
  • 40 % nuolaida akinių priežiūros priemonėms.

Tegul VISION EXPRESS klientų dienos bus puiki proga atsinaujinti ne tik korekcinius akinius, bet ir saulės akinius. O gal norite dviejų viename? Pasinaudokite Klientų dienų nuolaidomis ir įsigykite akinius su fotochrominiais ar tonuotais akinių lęšiais – net ir ryškiausioje saulėje Jūs matysite puikiai, o akys bus apsaugotos nuo kenksmingų UV spindulių ir mėlynosios šviesos. 

Nepraleiskite progos pasirūpinti puikiu savo ir artimųjų regėjimu, kovo 14-17 dienomis susitikime VISION EXPRESS optikos salonuose!

VISION EXPRESS akinių ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius ir pasitikrinti regėjimą. Profilaktinio regos patikrinimo metu akių specialistai ne tik parinks korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius pagal Jūsų regos būklę, patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas specialistą užsiregistruoti iš anksto internetu arba paskambinus pasirinkto optikos salono telefonu
Optikos salonų darbo laikus rasite čia.

Nepraleiskite galimybės įsigyti naujausių kolekcijų akinius su ypatinga klientų dienų nuolaida jau šį savaitgalį!

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ir akinių ekspertai.

* Akcijos nuolaida galioja perkant 2 ir daugiau, vienodų ar skirtingų, prekių, tik 2024 m. 14-17 dienomis. Korekciniai akiniai pagal šį pasiūlymą yra suprantami, kaip 1 prekė. Nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams galioja perkant ir gaminant korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone. Optikos salone teikiamoms paslaugoms ir ekskliuzyvinių prekės ženklų „Lindberg“, „Silhouette“, „Cartier“ ir „Any Di“, „Chopard“ kolekcijoms nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais, nauja kaina bus pritaikyta kasoje.

Nieko nerasta..