VERO CAFE + KIKA: draugiška gyvūnams erdvė | PANORAMA
Vero Cafe
2020.06.08

VERO CAFE + KIKA: draugiška gyvūnams erdvė

Verokika baneris 600x600
Vero Cafe
2020.06.08

VERO CAFE + KIKA: draugiška gyvūnams erdvė

KIKA ir VERO CAFE naujas išskirtinis bendras projektas!

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Rugsėjo 13 dieną prekybos centro „Panorama“ -I aukšte startuos jungtinis KIKA ir VERO CAFE projektas. Skatinant miestiečius praleisti daugiau laiko su augintiniais ir atsakingą požiūrį į globą, parduotuvių tinklas KIKA ir kavinė VERO CAFE įkūrė bendrą poilsio erdvę, draugišką gyvūnams. Čia laukiami visi gyvūnų mylėtojai, dievinantys kavą.

Apsipirkę KIKA parduotuvėje, laiką su savo augintiniu galėsite praleisti gurkšnodami kavą VERO CAFE, kur galėsite paragauti ir įsigyti namams šviežiai skrudintos kavos iš Nikaragvos – NICARAGUA LIMONCILLO, pasistiprinti VERO CAFE virtuvėje sukurtais ir pagamintais užkandžiais, paragauti rinktinių desertų.

KIKA parduotuvėje jūsų lauks platus prekių asortimentas tobulam augintinio pasauliui sukurti. Jeigu augintinio dar neturite, galėsite įsigyti įvairių rūšių graužikų ir paukščių. Čia įsikūrusioje gyvūnų kirpykloje bus teikiamos augintinių maudymo, kirpimo, higienos priežiūros paslaugos. Jeigu norėsite, ypatingai progai augintinį papuošime laikina tatuiruote, „Swarovski“ kristalais ar įmantria šukuosena. KIKA kirpykloje maudomi ir kerpami ne tik šunys, bet ir kiti gyvūnai – katės bei triušiai.

KIKA parduotuvėje įsikūrusiame veterinarijos kabinete kvalifikuoti veterinarijos gydytojai apžiūrės jūsų gyvūną ir suteiks išsamią konsultaciją augintinio sveikatos ir priežiūros klausimais, o čia veikiančioje veterinarijos vaistinėje galite įsigyti augintiniams skirtų vaistų, priemonių akims, ausims, odai bei gydomųjų ir dietinių pašarų.

O kol gersite kavą ar apsipirkinėsite, savo augintinį galėsite palikti specialiai įrengtame namelyje, kur jis numalšins troškulį ir pailsės.

Taip pat KIKA parduotuvėje įrengti „Laikini namai“, kur savo naujų šeimininkų laukia beglobiai augintiniai, juk paglausti šuniuką ar kačiuką nieko nekainuoja, prisidėkite ir jūs!

Tad kviečiame išgerti skanios VERO CAFE kavos ir praleisti puikų laiką kartu su savo augintiniais KIKA parduotuvėje!

Atidarymo renginys vyks rugsėjo 20–22 d. prekybos centre „Panorama“, I aukšte. Pagrindinę atidarymo dieną, rugsėjo 21-ąją, lankytojų ir keturkojų lauks specialus šunų pasirodymas, nemokamos veterinaro ir gyvūnų kirpėjo konsultacijos, vaišės ir kitos pramogos bei dovanos.

Laukiame Jūsų renginyje – atvykti rekomenduojame kartu su augintiniu!

Nieko nerasta..