Žiemos išpardavimas! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 139 d.
2023.12.22

Žiemos išpardavimas!

OC Akiniu lesiai 15proc 2023 PPC PN 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 139 d.
2023.12.22

Žiemos išpardavimas!

Optometrijos centras skelbia žiemos IŠPARDAVIMĄ! Tai puiki proga atsinaujinti akinių rėmelius arba įsigyti saulės akinius! Atrinktų prekės ženklų akinių rėmeliams ir pažymėtiems saulės akiniams Optometrijos centre taikomos specialios -50% nuolaidos ! Be to, visiems akinių rėmeliams ir saulės akiniams taikome -30% nuolaidą!

 

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Optometrijos centre Jūsų laukia ypač platus akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas. Nuo kokybiškų ir nebrangių iki aukštosios mados namų rėmelių - Prada, Gucci, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Polaroid, RayBan, Dolce & Gabanna, Saint Laurent ir kiti. Tad išsirinks kiekvienas mūsų klientas!

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir žinomą įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite net iki 50% nuolaida akinių rėmeliams ir įsigykite akinių rėmelius pigiau.
Be to, prieš perkant naujus akinių rėmelius, rekomenduojame nepamiršti užsiregistruoti regos patikrai ir pasirūpinti savo akių sveikata.

Visas akcijos sąlygas rasite mūsų tinklapyje: www.optometrijoscentras.lt

Nieko nerasta..