Žiemos pasiūlymai! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 44 d.
2023.11.15

Žiemos pasiūlymai!

OC Ziemos pasiulymai 2023 PPC PN 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 44 d.
2023.11.15

Žiemos pasiūlymai!

Skelbiame naują akciją – pasinaudokite -30%* nuolaida naujiems akinių rėmeliams ir išsirinkite akinius pagal savo poreikius!

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat reikia atsižvelgti į dioptrijas, kadangi nuo jų priklauso kokius akinių rėmelius galėsite nešioti.

 

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius ir akinių lęšius pagal norus ir galimybes.

Platus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Naujausios akinių rėmelių kolekcijos ir platus akinių pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus. Nuolaidą šiems akiniams taikome nuo pradinės kainos ir ji negali būti didesnė nei 100 Eur.

Prieš renkantis naujuosius akinių rėmelius, rekomenduojame užsiregistruoti profesionaliai ir išsamiai akių patikrai pas Optometrijos centro optometrininkus ar akių gydytojus. Jie patikrins Jūsų akių sveikatą, išrinks tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis.

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite ČIA.

Nieko nerasta..