PARDUOTUVĖS: I – VII 10 – 20 val.* PASLAUGOS: I – VII 10 – 20 val.*

RESTORANAI: I – VII 10 – 20 val.* RIMI: I – VII 9 – 22 val.

Apie centrą

Nuolat galvojame apie Jus, Jūsų šeimą ir draugus:

 • Patogiai ir apgalvotai įkurdinome beveik 200 prekybos ir paslaugų vietų.
  Tai turbūt vienintelė vieta mieste, kur milžiniškoje 65 tūkst. kv. m. komercinėje erdvėje visi lankytojai jaučiasi jaukiai ir maloniai vien dėl patogaus ir išskirtinio trikampės formos prekybos ir laisvalaikio centro išplanavimo. Čia dairydamiesi pirkinių sau, savo šeimai, draugams ar namams nepavargsite net ir kelis kartus apėję visą prekybos centrą!
 • Dėl didesnio Jūsų komforto 23 kavines ir restoranus „Panoramoje” įkomponavome taip, kad apsipirkimas taptų lengvesnis, o laisvalaikis – malonesnis.
  Kiekviename prekybos ir laisvalaikio centro aukšte Jūs rasite jaukią vietelę išgerti kavos ar skaniai užkąsti. Siekiame, kad apsipirkinėdami ar tiesiog maloniai leisdami laiką pas mus Jūs pailsėtumėte, atgautumėte jėgas ir pasikrautumėte pozityviomis emocijomis.
 • Suprantame, kad automobilis nėra tiesiog automobilis. Tai – Jūsų automobilis, kuriam reikia erdvės ir kuris yra vertas paties geriausio garažo mieste.
  Modernus, 1600 vietų talpinantis dviejų aukštų garažas ypač džiugina žvarbiu ir lietingu metu. Žalios lemputės Jus nukreips į artimiausią laisvą stovėjimo vietą, o Jūs negaišite laiko ir energijos tinkamos vietos paieškoms. Praplatintos stovėjimo vietos Jums leis patogiai ir plačiai atsidaryti dureles, nebijant kliudyti gretimai stovinčių automobilių. Tai įvertins ir mažus vaikus augninančios šeimos, kai mažylį išlaipinti iš automobilio kėdutės bus paprasta ir patogu.
 • Suaugusiesiems turi būti patogu, o štai mažiesiems – įdomu. Mažųjų lankytojų „Panoramoje“ laukia nemokami balansiniai dviratukai, kurie maloniai paįvairins viešnagę prekybos centre ir palengvins apsipirkimą tėvams.
  Madinguosius balansinius dviratukus galite nemokamai pasiskolinti prekybos centro informacijos centre, susipažinę su paslaugos taisyklėmis. Malonu, kad mažųjų „ralistų“ prekybos centre vis daugėja, džiaugiamės kiekviena jų šypsena.  
 • Žinome, kokios aktyvios yra šiuolaikinės mamytės, tad įrengėme jaukius ir patogius vaikų vystymo ir maitinimo kambarius, kuriuose galima patogiai atlikti visas kūdikiams ir mažyliams svarbias procedūras.
  Mamos ir vaiko kambariai yra erdvūs ir patogūs, juose suteikiamos sąlygos patogiai pamaitinti, nuprausti ir pervystyti mažylius. Kambariai yra įkurdinti tiek pirmame, tiek antrame prekybos centro aukšte, juose nuolat palaikoma derama šiluma, aukščiausio lygio švara bei tvarka.
 • Geri įspūdžiai ir teigiamos emocijos yra tai, ką norime Jums dovanoti kiekvieną dieną, dėl to „Panorama“ stengiasi nuolat stebinti Jus išskirtinių ir originalių renginių gausa bei įvairove.
  Čia pramogos, parodos ir renginiai nuolat keičiasi, stengiamės įsiklausyti į tai, kas įdomu ir aktualu visiems mūsų svečiams. Atsižvelgiame į vilniečiams ir miesto svečiams svarbų kalendorių: žinome, kada mūsų lankytojai ruošiasi didžiosioms metų šventėms, kai keičiasi automobilių padangas, ruošiasi išleistuvėms, vesti vaikus į mokyklą ar patys grįžta po atostogų į biurą. Stengiamės išgirsti tai, kas jiems aktualiausia šiandien ir pasiūlyti ne tik gausią pasirinkimo įvairovę, bet ir palankiausias sąlygas patenkinti savo norus ir svajones. Nuoširdžiai tikime, kad čia visuomet patogiau.
 • Esame socialiai atsakingas visuomenės subjektas, vartojantis švarius energijos išteklius. Prisidedame prie aplinkos tausojimo, tikėdami, kad visos mus supančios aplinkos ir gamtos išsaugojimas duos grąžą ateityje.

Su didžiausia pagarba Jums,
PLC „Panorama“ kolektyvas

Prekybos ir laisvalaikio centro Panorama” valdytoja yra UAB Kapitel, viena didžiasių nekilnojamojo turto plėtotojų ir valdytojų Baltijos šalyse.  PLC Panorama“ bendras plotas siekia 65 000 kv. m., o  nuomojamas plotas ­yra 45 500 kv. m.  Verslo centras Panoramoje“ užima 3 500 kv. m.

Kiti UAB Kapitel išplėtoti prekybos centrai:

 • Spice (Ryga, Latvija):                        GLA: 41 112 kv. m.
 • Viru Keskus (Talinas, Estija):           GLA:  30 000  kv. m.
 • Spice Home (Ryga, Latvija):              GLA: 21 216 kv. m.
 • Sikupilli (Talinas, Estija):                 GLA: 15 100 kv. m.