VISKAS AKTYVIAM POILSIUI.
IR SPORTUI.

PARDUOTUVĖS:I–VI 10–22 VAL.
VII 10–21 VAL.
PASLAUGOS:I–VII 10–22 VAL.
RESTORANAI:I–VII 8–23 VAL.* RIMI:I–VII 8–23 VAL.

LAURA MAZALIENĖ ATSKLEIDĖ, KIEK KAINUOJA PASIRUOŠTI RUGSĖJO 1-AJAI

Rugpjūčio pabaiga tėvams asocijuojasi su mokinių rengimu mokyklai. Pečius pradeda slėgti ne tik iššūkis surasti mylimiausiai atžalai patinkančią kuprinę, bet ir visą reikmenų krepšelį surinkti už prieinamą kainą. Klausimas, kokia ta kaina? Ją išsiaiškinti užsibrėžė „Mamų radijo“ įkūrėja, žurnalo „Įkvepiančiai motinystei“ sumanytoja Laura Mazalienė, auginanti dvi dukreles – Aurėją ir Deimilę.

Kaip pasiruošti Rugsėjo 1-ajai

© Gedmantas Kropis

GERIAUSIOS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIO PAIEŠKOSE

Su tėvais tiek darbe, tiek laisvalaikiu bendraujanti Laura prieš pradėdama būtiniausių prekių paiešką prisiminė savo mokyklos laikus, kuomet užtekdavo 200 litų (tai šiandien būtų maždaug 58 eurai), bet dabar situacija gerokai pasikeitusi.

„Savo vyresnėlę ruošiame darželiui ir nepasakyčiau, kad tai būtų kur kas pigiau nei pasiruošti mokyklai. Ji jau žygiuoja su kuprine. Aišku, knygų dar nesineša, bet perkame naujas lauko, lietaus, žiemos aprangas, batus. Šiemet Deimilė keliaus į valstybinį darželį, teko girdėti, kad juose prašoma nusipirkti popieriaus, visas kanceliarines prekes… Privačiame viską gavome. Žinoma, kaina už valstybinį darželį bus šiek tiek mažesnė.“

© Gedmantas Kropis

Pusdienį prekybos centre „Panorama“ Laura vaikščiojo po mokyklinių prekių parduotuves ieškodama geriausio kainos ir kokybės santykio daiktų: „Rinkausi tokias prekes, kokias pirkčiau savo mergaitėms – kokybiškas, bet už protingą kainą.“

 

KĄ SVARBU ŽINOTI PRIEŠ RENKANTIS MOKYKLINES PREKES?

Lauros surinkto visų būtiniausių mokyklinių pirkinių krepšelio kaina siekė 140 eurų: „Brangiausiai kainavo kuprinė, įvairūs segtuvai, penalas. Jie sudarė didžiąją būtinų išlaidų dalį.“

© Gedmantas Kropis

Pirmą kartą mokyklai krepšelį rinkusi Laura sako, kad iš pirmo iššūkio išmoko, jog vertėtų turėti iš anksto sudarytą prekių sąrašą ir nepasiduoti emocijoms, kurios kartais brangiai kainuoja.

© Gedmantas Kropis

„Pirmiausia prieš einant apsipirkti patarčiau pasidomėti prekėmis, kurių reikia vaikui, nes parduotuvėje labai lengva pasimesti, o jei nežinai, ko nori ar reikia, lengvai pasiduodi emocijoms ir pasiūlymams, kurie ne visada būna racionalūs. Antra, mokiniams prekių, pavyzdžiui, klijuočių stalui, pasižvalgykite ne tik kanceliarinėse, bet ir maisto prekių parduotuvėse. Pastarosiose kaina gali būti žymiai mažesnė. Ir, aišku, ruoštis mokyklai reikia ne paskutinę akimirką. Man pačiai patinka niekur neskubėti, nejausti spaudimo, tad ir pasiruošimas rugsėjui pas mus vyksta visą vasarą“, – patarimais dalijosi Laura.

Rugsėjo 1-oji

© Gedmantas Kropis

Kuprinės Panorama

PIRMOKO KREPŠELIS: VISKAS, KO REIKIA SĖKMINGAI MOKSLŲ PRADŽIAI

Nespėjote pasiruošti mokslo metams? Ne bėda! Pristatome erdves, kurių nereikėtų aplenkti renkantis kanceliarines prekes Vilniuje.

„Charlot“

Spalvų įvairovė, originali forma, kokybė, patogumas – kas renkantis kuprinę svarbiausia jums ir jūsų moksleiviui? Išsirinkite iš plataus kuprinių ir mokyklinių prekių asortimento Charlot Panoramoje!

Kuprinės Charlot

Kuprinė, „Charlot“, 9,95 Eur

Kuprinė berniukui

Kuprinė, krepšys sportinei aprangai, užpildytas penalas, pieštukinė, „Charlot“, 184,96 Eur

„Pegasas“

Atsinaujinusiame „Pegaso“ knygyne nuo šiol rasite ne tik knygas – stilingiausios metų mokyklinės kuprinės, penalai, knygos ir pratybų sąsiuviniai išsirikiavę jau laukia jūsų!

Lengva, ortopedinė, spygliuota, o gal burbulinė kuprinė? Akys nori visų! Belieka užeiti ir apsispręsti dėl savo gražiausios kuprinės „Pegaso“ knygynuose!

Pegaso knygynas Panorama kuprinė berniukui
Kuprinė mergaitei Panorama

„Rimi“

Kas gali būti patogiau nei jau sudarytas mokyklinių prekių sąrašas sėkmingai mokyklos pradžiai? Tokį jau parengė „Rimi“ – atsisiųskite ir apsipirkite paprasčiau.

Pasinaudokite akcija – iki rugsėjo 3-osios kanceliarines ir populiariausias mokyklines prekes čia rasite už itin gerą 40% mažesnę kainą.

Sąrašas mokyklinių daiktų

© Rimi Lietuva

Daugiau mokyklinių prekių ieškokite ir: BATUKAS.LT, BAGS&MORE, Kelionių Opera, ImdecoC&D style, Alan Deko, XS žaislai, Kidz one ir kitose parduotuvėse.