Gėlių parduotuvė-salonas Vilniuje „Florisima“ | PANORAMA

Ieškote plataus gėlių pasirinkimo? Tuomet kviečiame apsilankyti „Panoramoje“ esančiame gėlių salone „Florisima“. Čia rasite jau sukurtų puokščių, įvairių skintų gėlių, taip pat vazoninių augalų, gėlių kompozicijų stiklinėse vazose ir dar daugiau. „Florisima“ parduotuvėje galite pateikti ir išankstinius užsakymus, taip pat užsisakyti gėlių pristatymą į namus ar kitą pasirinktą vietą.

Gėlių parduotuvė-salonas Vilniuje, PLC „Panorama“

PLC „Panorama“ esanti gėlių parduotuvė „Florisima“ – puikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam gėlių Vilniaus centre. Be to, atvykę į „Panoramą“ galėsite patogiai aplankyti ir kitas parduotuves, kavines bei restoranus, taip pat pasinaudoti įvairiomis paslaugomis. Taigi, „Florisima“ gėlių parduotuvė Vilniuje, „Panoramoje“ – vieta, kurioje verta apsilankyti.

Gėlės Vilniuje – platus pasirinkimas kiekvienam

„Panoramoje“ esančiame gėlių salone „Florisima“ visuomet rasite didelį skintų gėlių, vazoninių augalų ir puokščių pasirinkimą. Domina miegančios rožės Vilniuje? Čia rasite ir jas! Patyrę floristai mielai sukurs norimą sveikinimo ar kitą puokštę arba kompoziciją. Gėlių salone „Florisima“ taip pat komponuojamos savaitinės stalo kompozicijos sekretoriatui, pasitarimų, derybų patalpoms. Užsukite ir išsirinkite!

Gėlių pristatymas Vilniuje – ir gimtadieniui, ir vestuvėms

Norite pristatyti gėles į namus Vilniuje ir taip nustebinti sau brangius žmones? Užsisakykite šią paslaugą „Florisima“ salone arba internetinėje parduotuvėje. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tiesiog išsirinkti norimas gėles ar puokštę. Užsakymas bus pristatytas bet kurią Jūsų pageidaujamą dieną, nuo 8 iki 20 val. Už papildomą mokestį gėlės gali būti pristatomos ir anksti ryte (nuo 6 iki 8 val.) arba vėlai vakare (nuo 20 iki 22 val.).

Gėlių salonas „Florisima“ – gėlės ir ne tik

PLC „Panorama“ esančiame gėlių salone „Florisima“ rasite ne tik įvairias gėles bei augalus, bet ir atvirukus, dovanų maišelius, taip pat keraminius vazonus. Tad čia puiki vieta užsukti prireikus dovanos. Kviečiame apsilankyti – paslaugūs „Florisima“ darbuotojai mielai supažindins su asortimentu ir padės išsirinkti!

 

DUK

Ar gėlių parduotuvėje „Florisima“ priimami individualūs užsakymai?

Taip, gėlių parduotuvėje „Florisima“ priimami išankstiniai individualūs užsakymai.

Kokiais būdais galima užsisakyti gėles Vilniuje iš „Florisima“?

Užsisakyti gėles Vilniuje iš „Florisima“ galite gyvai salone, internetu (jų internetinė gėlių parduotuvė – florisima.lt), arba paskambinę aukščiau pateiktu telefonu.

Ar gėlių pristatymas Vilniuje yra nemokamas?

Ne, gėlių pristatymas į namus Vilniuje yra mokamas. Visas šios paslaugos sąlygas ir kainas galite rasti čia.

Kur galima rasti „Florisima“ gėlių saloną Vilniuje, „Panoramoje“?

„Florisima“ gėlių salonas yra pirmame „Panoramos“ aukšte, priešais parduotuvę „Rimi“. Peržiūrėti tikslią šio gėlių salono vietą galite centro plane.

Koks yra „Florisima“ gėlių salono darbo laikas?

„Florisima“ gėlių salonas Vilniuje, „Panoramoje“ dirba I–VII, 08:00–21:00.

Nieko nerasta..