GERRY WEBER | PANORAMA

„GERRY WEBER“ salone rasite tris šio vokiečių prekių ženklo drabužių linijas – „GERRY WEBER“, „SAMOON by GERRY WEBER“ ir „TAIFUN“.

„GERRY WEBER“ ženklas lydimas šūkio: „SO GERRY“, kuris iliustruoja savimi pasitikinčios, gyvenimo džiaugsmu spinduliuojančios, nepriklausomos moters paveikslą. Būtent tokia moteris įkvepia šį ženklą kurti, o pasaulį daro gražesne vieta gyventi. Kompanija nuosekliai laikosi iškelto tikslo – būti kūrybiškais, orientuotis į aukštą kokybę, žengti koja kojon su tendencijomis pristatant šiuolaikiškus, moteriškumą pabrėžiančius drabužius kiekvienai dienai ir progai.

„SAMOON by GERRY WEBER“ linija orientuota į +dydžio madą (dydžių skalė nuo 42-52). Kompanija skleidžia žinutę „BECAUSE I'M HAPPY“, kuri yra apie kūno pozityvumą, apie save mylinčią ir savimi pasitikinčią moterį. Kiekvienos moters unikali figūra - ne kas kita, kaip jos individualumo išraiška. Grožis, kaip ir mada, neturi dydžio. Kolekcijos pasižymi stiliumi, kokybe ir patogumu. Rūbai universalūs, todėl juos lengva pritaikyti skirtingoms progoms.

Mados ženklą „TAIFUN“ lydintis šūkis WE LOVE TO MOVE pabrėžia jo filosofiją: per ryškias spalvas ir raštus išreikšti meilę gyvenimui. Jis – dinamiškas ir šiuolaikiškas, o jam simpatiją jaučianti moteris – aktyvi asmenybė, pasiryžusi eiti toli ne tik gyvenime, bet ir turinti didelių lūkesčių mados atžvilgiu. „TAIFUN“ juos puikiai išpildo.

4
2024.06.21
GERRY WEBER
GERRY WEBER išpardavimas! NUOLAIDOS iki -40%
Nieko nerasta..