KIEHL'S | PANORAMA

KVIEČIAME IŠBANDYTI „KIEHL’S“!

„DŽIAUGIAMĖS DABAR GALĖDAMI JUMS PADĖTI IR LIETUVOJE.“

Simbolinio Niujorko prekių ženklo esmė yra paprasta žinutė, apimanti 160 metų paslaugų teikimo tradicijas. „Kiehl’s“, nuo 1851 m. Niujorke įsikūrusi garbinga aukštos kokybės odos ir plaukų priežiūros priemonių tiekėja, buvo įsteigta kaip klasikinė europietiško stiliaus vaistinė.

„Kiehl’s“ įkūrėjų šeima savo apylinkėje įkūrė vaistinę, kad galėtų patenkinti individualius kiekvieno pro jos duris įėjusio kliento poreikius. Perimdama Johno Kiehlo nuostatas, Morsų šeima puoselėjo Ist Vilidžo bendruomenės sveikatą, rūpindamasi savo klientais kaip kaimynais ir kiekvienam „Kiehl’s“ lankytojui leisdama pasijusti tarsi namie. Taip pirmieji „Kiehl’s“ vaistininkai ir chemikai pradėjo suasmenintų paslaugų teikimo tradiciją, apie kurią vėliau ėmė plisti legendos.

Net praėjus beveik 160 metų „Kiehl’s“ patirties magija sklinda po visą pasaulį, nes bendrovė ir toliau džiugina savo nuolatinius klientus aukštos kokybės gaminiais, užtikrinančiais sveiką odos ir plaukų būklę. Nes ir dabar šeimos žinutė yra tokia pati: „Džiaugiamės galėdami jums padėti.“

Nieko nerasta..