LLOYD | PANORAMA

LLOYD – KOMPETENCIJA STILIAUS KLAUSIMAIS

Nuo 1888 metų Vokietijos bendrovė LLOYD modeliuoja ir gamina batus. Stilingi ir mada besidomintys vyrai ir moterys visame pasaulyje pasitiki batais su išskirtine raudona juostele ant kulno. LLOYD vardas simbolizuoja kokybę, tinkamą formą ir nepriekaištingą dizainą. Batai atspindi žmogaus asmeninį stilių ir charakterį, todėl bendrovės LLOYD darbuotojai savo darbą atlieka tobulai.

Viskas prasideda nuo odos. Gamyboje yra naudojama tik nepriekaištingos kokybės oda, pasižyminti geriausiomis savybėmis, užtikrinančiomis avėjimo patogumą. Oda apdirbama pagal specialią bendrovės LLOYD sukurtą technologiją. Be to, žinovai vertina optimalią formą ir ilgalaikę garantiją, kad batas išlaikys savo formą. Ilgametės, per dešimtmečius sukauptos patirties kuriant kurpalius dėka LLOYD batus galima pradėti avėti nedelsiant ir nešioti juos be jokių nepatogumų visą dieną. Kiekvienas LLOYD pagamintas batas yra originalus daiktas, kuriame yra sujungiama meistrų kūrybingumas ir meilė detalėms. Dizainerių nuojauta prognozuojant būsimas mados tendencijas šiems batams jau yra pelniusi ne vieną apdovanojimą už dizainą.

Be to, pas mus visada rasite tokių madingų ir praktiškų Jam ir Jai skirtų aksesuarų, kaip rankinės, diržai ir kiti odos dirbiniai. Bendrovė LLOYD savo darbe pasikliauja tradicinio batsiuvių amato paslaptimis ir šiuolaikinėmis technologijomis – tai neabejotinai sėkmingas derinys.

Nieko nerasta..