„Tele2“ salonas Vilniuje | PANORAMA

„Tele2“ salonas

„Tele2“ – vienas pirmaujančių operatorių ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Europoje. Ši telekomunikacijų bendrovė teikia plataus spektro paslaugas: pokalbių planus, interneto ryšį, išmaniuosius įrenginius, draudimo paslaugas, išmaniąją televiziją, interneto apsaugą ir kitas. „Tele2“ 5G tinklas Lietuvoje leidžia užtikrinti kokybišką skambučių bei interneto ryšį.

„Tele2“ salonas Vilniuje – PLC „Panorama“

„Tele2“ salonai yra įsikūrę visoje Lietuvoje, tačiau Jūsų patogumui, vieną iš jų galite rasti pas mus – prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Platus teikiamų paslaugų spektras, naujienos, įvairūs akcijų pasiūlymai ir profesionalūs konsultantai suteiks galimybę atrasti tinkamiausią sprendimą ne tik fiziniams asmenims, bet ir verslui. 

„Tele2“ salone ,,Panorama“ – mobiliojo ir fiksuoto ryšio, duomenų perdavimo, išmaniosios televizijos ir turinio paslaugos vienoje vietoje. Čia dirba patyrę profesionalūs konsultantai, kurie visuomet yra pasiruošę Jums padėti. 

„Tele2“ salonas ,,Panorama“ – teikiamos paslaugos

„Panoramoje“ esančiame salone – aukštos kokybės mobiliojo ryšio paslaugos privatiems klientams ir sprendimai verslui. „Tele2 salono darbo laikas: I–VII, 10:00–21:00, tad aktualius klausimus aptarti bei dominančius įrenginius apžiūrėti galite jums patogiu laiku iki pat vakaro. Įdomu sužinoti daugiau? Žemiau apžvelgiame pagrindines čia teikiamas paslaugas.

Fizinių ir verslo klientų aptarnavimas

Privatiems asmenims profesionalai gali pasiūlyti įvairius mobiliojo ryšio, interneto ir televizijos planus bei išmaniuosius įrenginius, atsižvelgiant į kiekvieno individualius poreikius. Tačiau ne be reikalo ši vieta žinoma ne tik dėl išskirtinių paslaugų privatiems asmenims, bet ir verslui.

„Tele2“ verslo salonas įvairiems verslams kasdien teikia ne tik mobiliojo ryšio paslaugas, bet ir pažangius IT sprendimus konkurencingomis kainomis – efektyviems verslo procesams vystyti. Čia aptarnaus kvalifikuoti ir verslo poreikius išmanantys specialistai.

Mobilieji telefonai ir aksesuarai

„Panoramoje“ esančiame salone atrasite skirtingų gamintojų, kainų bei modelių telefonus – kiekvieno poreikiams. Papildomai galite įsigyti išmaniuosius laikrodžius bei mobiliųjų telefonų aksesuarus: ausines, kolonėles, telefonų dėklus, ekrano apsaugą bei kitus reikiamus priedus. 

Mobilus ir namų internetas

Galite rinktis mobilaus arba namų interneto planą – namams bei verslui. Su specialiai Jums pritaikytu planu, naudokitės internetu darbui, mokslams, pramogoms ar tiesiog naršymui namuose. 5G ryšio technologija leis mėgautis greitu internetu be jokių trikdžių.

Išmanioji televizija

„Tele2“ salonai šiandien gali pasiūlyti ir naujos kartos, išmaniąją televiziją „Go3“. Platus įvairių kanalų sąrašas, filmų, serialų bei dokumentikos pasirinkimas, turinys vaikams. Šią paslaugą gali užsisakyti visi privatūs ir verslo klientai. 

Įrenginių draudimas

Čia galima ne tik įsigyti, bet ir apdrausti savo mobiliuosius įrenginius ir planšetinius kompiuterius. Papildomai galima įsigyti ir telefono ekrano draudimą. Taip galėsite jaustis ramūs ir apsisaugosite nuo netikėtų išlaidų.

Reikia pagalbos renkantis mobilųjį įrenginį ar pokalbių planą? Profesionalūs konsultantai mielai Jums padės – atsakys į dominančius klausimus, pakonsultuos ir padės išsirinkti. Maloniai kviečiame užsukti ir pasižvalgyti!

DUK

 „Tele2“ salonas „Panorama“ – kokios paslaugos yra teikiamos?

 

Salone galite rinktis iš plataus paslaugų ir išmaniųjų įrenginių asortimento. Štai keletas iš jų:

  • mobilieji telefonai ir aksesuarai;
  • kompiuteriai, televizoriai, išmanieji laikrodžiai;
  • mobilus ir namų internetas;
  • pokalbių planai;
  • išmanių namų sprendimai;
  • 5G internetas;
  • išmanioji televizija;
  • įrenginių draudimas.

Taigi, atvykite į ,,Panoramoje“ esančią „Tele2“ atstovybę ir atraskite Jums, Jūsų namams bei verslui  labiausiai tinkamus sprendimus. 

Kur galima rasti „Tele2“ saloną PLC „Panorama“?

„Tele2“ salonas Vilniuje, ,,Panoramoje“ įsikūręs I aukšte. Tikslią vietą galite rasti prekybos ir laisvalaikio centro plane, paspaudę ant šios nuorodos.

Koks yra „Tele2“ salono darbo laikas ?

„Tele2“ parduotuvė „Panoramoje“ veikia šiuo laiku: I–VII, 10:00–21:00. Kviečiame apsilankyti ir pasinaudoti patraukliais pasiūlymais.

Kokie yra „Tele2“ salono kontaktai?

Norite susisiekti su salone dirbančiais konsultantais? Tai padaryti galite skambindami šiuo telefono numeriu: +370 678 88243.

Bendri „Tele2“ kontaktai yra šie:

  • privatiems klientams: +370 684 00 117;
  • verslo klientams: +370 684 00 075.

Profesionalūs konsultantai yra visuomet pasiruošę Jums padėti.

Nieko nerasta..