„Telia“ salonas Vilniuje | PANORAMA

„Telia“ – naujos kartos telekomunikacijų bendrovė, siūlanti plataus spektro paslaugas: mobilųjį ryšį, internetą, išmaniąją televiziją ir išmaniuosius įrenginius, taip pat įvairius ryšio ir IT sprendimus verslui. „Telia“ salonai įsikūrę visoje Lietuvoje. Tad lengvai rasite tą, kuris Jums patogiausias.

„Telia“ salonas Vilniuje – PLC „Panorama“ 

Vieną iš „Telia“ salonų galite rasti ir pas mus – PLC „Panorama“. Tai itin patogus pasirinkimas gyvenantiems, dirbantiems ar besimokantiems Vilniaus miesto centre.  Atvykę į „Panoramą“ galėsite ne tik apsilankyti „Telia“ salone, bet ir apsipirkti, skaniai pavalgyti ar pasinaudoti kitomis Jums reikalingomis paslaugomis. Čia – viskas po vienu stogu! 

 Be to, „Panoramoje“ rasite ir automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje galėsite be vargo pasistatyti savo automobilį, na, o jei turite elektromobilį, – jį dar ir įkrauti. Patogu, tiesa?

„Telia“ salone teikiamos paslaugos

 „Panoramoje“ esančiame „Telia“ salone teikiamos įvairios paslaugos. Apsilankyti čia galite, jei domina: 

  • klientų aptarnavimas;
  • telefonai, jų aksesuarai ir kiti išmanieji įrenginiai;
  • šviesolaidinis, 5G ar nešiojamas internetas;
  • išmanioji televizija.

 „Telia“ salone dirba patyrę ir paslaugūs konsultantai, kurie mielai atsakys į rūpimus klausimus ir suteiks norimas paslaugas. Taigi, jei Jums reikalingas „Telia“ klientų aptarnavimo salonas, Vilnius, „Panorama“ – vieta, kur galite patogiai apsilankyti. 

DUK

Kur galima rasti „Telia“ saloną PLC „Panorama“?

 „Telia“ salonas yra pirmame „Panoramos“ aukšte. Tikslią jo vietą prekybos ir laisvalaikio centro plane galite peržiūrėti čia.  

Koks yra „Telia“ salono darbo laikas?

 „Telia“ salonas „Panorama“ prekybos ir laisvalaikio centre veikia I–VII, 10:00–21:00.

Kokie yra „Telia“ salono kontaktai?

 „Telia“ salono kontaktai: 

  • privatiems klientams – 1817;
  • verslo klientams – 1816.

 Susisiekite, jei norite pasikonsultuoti su „Telia“ specialistais.

Nieko nerasta..