DAUGIAU ASMENINĖS ERDVĖS KALĖDOMS

NAUJAS DARBO LAIKAS

PARDUOTUVĖS:I-VI 10-22 VAL.
VII 10-21 VAL.
PASLAUGOS:I-VII 10-22 VAL.
RESTORANAI:I-VII 8-23 VAL.* RIMI:I-VII 8-23 VAL.

Automobilių aikštelė

Suprantame, kad automobilis nėra tiesiog automobilis. Tai –  Jūsų automobilis, kuriam reikia erdvės ir kuris yra vertas paties geriausio garažo mieste.

Modernus 1600 vietų dviejų aukštų garažas ypač džiugina žvarbiu ir lietingu metu. Žalios lemputės Jus nukreips į artimiausią laisvą stovėjimo vietą, o Jūs negaišite laiko ir energijos tinkamos vietos paieškoms. Praplatintos stovėjimo vietos Jums leis patogiai ir plačiai atsidaryti dureles, nebijant, kliudyti gretimai stovinčių automobilių. Tai įvertins ir mažus vaikus auginančios šeimos, kai mažylį išlaipinti iš automobilio kėdutės bus paprasta ir patogu.

4 val. nemokamai

Darbo dienomis automobilių aikštele kviečiame nemokamai naudotis pirmas 4 valandas. Viršijus 4 val. nemokamą stovėjimo laiką, automobilių stovėjimas apmokestinamas: 30 (trisdešimt) minučių – 1 Eur, 1 val. – 2 Eur ir t.t.

Savaitgaliais ir švenčių dienomis stovėjimas nemokamas nuo 07.00 iki 24.00.

Darbo laikas

Automobilių aikštelės darbo laikas 07.00 – 24.00 val.

Apmokėjimas

Viršijus 4 val. nemokamo stovėjimo laiką, automobilių stovėjimas apmokestinamas: 30 (trisdešimt) minučių – 1 Eur, 1 val. – 2 Eur ir t.t.

Apmokėti už automobilio stovėjimą galima:

  • Automatinėse mokėjimo kasose, kurios įrengtos prie išvažiavimų iš automobilių stovėjimo aikštelės ir 1 aukšte prie prekybos centro Rimi Hypermarket.
  • Siunčiant trumpąją SMS žinutę numeriu 1332 su kodu ON PAN AAA111 (kur AAA111 – automobilio valstybinis numeris). Paslaugai sustabdyti siųskite SMS žinutę su kodu OFF.
  • Naudojantis mobiliąja B2B Park parkavimo programėle. Mobiliąją programėlę parsisiųsti ir įdiegti galite čia: App Store , Google Play.

Pagalbos centras

Jei kilo nesklandumų naudojantis automobilių aikštele ar atliekant apomokėjimą, maloniai prašome skambinti pagalbos telefonu +370 647 31105.

Automobilių aikštelės taisykles skaitykite čia.