„Švaros broliai“ | PANORAMA

UAB Švaros broliai jau daugiau nei 20 metų yra kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias Švaros brolių tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos. Patikėkite savo automobilį į patyrusių specialistų rankas.

Automobilių plovykla Vilniuje, PLC „Panorama“

Automobilių švaros centre, įsikūrusiame PLC „Panorama“, Jūsų automobiliu nuo kilimėlių valymo iki automobilio kėbulo poliravimo bus pasirūpinta vadovaujantis aukščiausiais kokybės standartais: naudojamos geriausios priemonės ir įrangą, o paslaugos suteiktos smulkmeniškai ir profesionaliai. Įsitikinkite tuo patys.

Automobilių švaros centras – teikiamos paslaugos

„Panoramoje“ esančiame „Švaros brolių“ automobilių švaros centre teikiamos šios paslaugos:

Kėbulo plovimas

Automobilio kėbulo plovimas atliekamas rankomis, naudojant purvo tirpiklį, aktyviąsias putas ir vašką. Kartu išvalomos ir durų arkos.

Automobilio kėbulo poliravimas

Kėbulo poliravimo metu pašalinami įbrėžimai, hologramos, kėbulo spalva tampa gyvesnė, paviršius glotnesnis, atsparesnis purvui ir lengviau valomas. „Švaros brolių“ meistrai kėbulą švariai nuplauna, panaikina ant jo esančias apnašas ir profesionaliai nupoliruoja. 

Cheminis salono valymas

Visų pirma, nuplaunamas automobilis, išvalomi visų angų kraštai, tada pereinama prie salono. Cheminio valymo metu panaikinamos įsisenėjusios dėmės, kurių neįmanoma pašalinti siurbiant ar šluostant. Taip pat drėkinama ir impregnuojama oda, atnaujinamas salonas. Galiausiai – salonas išdžiovinamas. 

Klasikinis (sausas) salono valymas

Klasikinis valymas apima automobilio salono ir bagažinės siurbimą, dulkių valymą, guminių kilimėlių plovimą ir langų valymą. 

Kelio apnašų (dervų) valymas

Kelio apnašos padengia kėbulą lipniomis bitumo dalelėmis. Todėl automobilis atrodo neestetiškai, praranda blizgesį, prie jo labiau kimba druskos, dulkės ir kiti nešvarumai. Paprastu automobiliniu šampūnu jų nuplauti nepavyksta. Plovykloje „Švaros broliai“, naudojant specialias priemones, pašalinamos prikibusios dervos ir kitos kelio apnašos, taip grąžinant kėbului originalią išvaizdą.

Variklio plovimas

Variklio plovimas padeda užtikrinti geresnį jo aušinimą, o valymas nuo eksploatacinių (tepalo, aušinimo, vairo stiprintuvo) skysčių – sumažinti variklio garavimą ir pašalinius kvapus automobilyje. Be to, plaunant variklį lengviau pastebėti, ar jame yra nesandarumų.

Automobilio padengimas polimerine danga

Polimerinė danga paryškina automobilio spalvą ir suteikia paviršiui blizgesio. Padengus ja, kėbulas tampa slidus, todėl sunkiau išsitepa, automobilis apsaugomas nuo drėgmės, tampa lengviau nuplaunamas. Polimerinės dangos veiksmingumas išlieka iki 6 mėn.

Padengimas keramine ar silicio danga

Silicio keraminė danga įsiskverbia į lako paviršines poras ir suformuoja atskirą, iki 24 mėn. išliekantį, apsauginį sluoksnį. Padengus ja, automobilio kėbulas efektyviai apsaugomas nuo drėgmės, blizga ir tampa atsparus mikroįbrėžimams.

Padengimas „Quartz“ danga

Ši į lako paviršines poras įsiskverbiant danga suformuoja dar ilgiau, iki 36 mėnesių, išliekantį apsauginį sluoksnį. „Quartz“ danga padengtas automobilio kėbulas efektyviai apsaugomas nuo drėgmės, išskirtinai blizga ir tampa atsparus mikroįbrėžimams. Dėl ilgalaikės apsaugos automobilį labai lengva prižiūrėti.

Kilimėlių valymas

Kilimėliai plaunami purvo tirpikliu ir šampūnu, šveičiami kempine arba šepetėliu, skalaujami vandeniu ir sausinami suslėgtu oru.

Paslaugų pasirinkimas išties platus. Taigi, galite būti tikri, kad „Švaros brolių“ automobilių švaros centras Vilniuje, „Panoramoje“ – tai vieta, kur Jūsų automobiliu bus pasirūpinta visapusiškai.

DUK

Kokios yra automobilių plovyklos ir švaros centro darbo valandos?

„Švaros brolių“ automobilių plovykla „Panoramoje“ veikia kiekvieną dieną, nuo 8 iki 21 val.

Kiek kainuoja automobilio plovimas, cheminis salono valymas bei kitos paslaugos?

Šių ir kitų automobilių švaros centre teikiamų paslaugų kainas galite rasti čia

Kur galima rasti automobilių plovyklą „Panoramoje“?

Automobilių plovyklos „Švaros broliai“ ieškokite -1 (minus pirmame) „Panoramos“ aukšte. Peržiūrėti jos tikslią vietą galite prekybos ir laisvalaikio centro plane

Nieko nerasta..