DPD paštomatas Vilniuje | PANORAMA

DPD paštomatų tinklas Lietuvoje jungia daugiau kaip 200 paštomatų. Tai saugus, greitas ir patogus būdas išsiųsti ir atsiimti siuntą. Šiuos paštomatus galite rasti sau patogiausiose vietose, o siuntos juose juda taip greitai, jog eilėje stovėti neprireiks. Jūsų patogumui DPD paštomatai veikia kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais.

DPD paštomatai Vilniuje, PLC „Panorama“

 

DPD paštomatą galite rasti ir PLC „Panorama“. Tai strategiškai patogioje vietoje, pačiame Vilniaus centre, esantis prekybos ir laisvalaikio centras, kuriame galėsite ne tik atsiimti ar išsiųsti siuntą, bet ir apsipirkti, pasigražinti ar net pasportuoti. „Panoramoje“ yra erdvus požeminis dviejų aukštų garažas, kuriame laisvai pasistatysite savo automobilį. O jei vairuojate elektromobilį, čia jį dar ir galėsite įkrauti.

Norite sužinoti, kaip naudotis DPD paštomatu, arba tikslią jo vietą PLC „Panorama“? Į šiuos ir kitus klausimus atsakome žemiau tekste.

DUK

Kaip siųsti siuntą DPD paštomatu?

 

Naudojantis savitarnos svetaine, DPD siuntos siuntimas itin paprastas ir lengvas. Štai pagrindiniai žingsniai, kuriuos turite atlikti:

  1. Supakuokite siuntą.
  2. Užpildykite siuntos duomenis esiunta.lt.
  3. Apmokėkite naudodamiesi el. bankininkyste.
  4. Atsispausdinkite siuntos etiketę savitarnos terminale.
  5. Nuskenuokite brūkšninį kodą ir įdėkite siuntą į atsidariusį terminalo skyrelį.

Jei neturite galimybės naudotis savitarnos svetaine, siuntos užsakymą galite suformuoti atvykę prie paštomato ir sekdami instrukcijas jo ekrane. 

Kaip užregistruoti DPD siuntą per paštomatą?

 

DPD siuntos registravimas paštomate atliekamas sekant instrukcijas jo ekrane. Tokiu būdu su DPD siųsti siuntą labai paprasta.

Kokie yra DPD siuntų dydžiai?

 

Išskiriami tokie DPD siuntų dydžiai:

  • XS – 61 cm (ilgis) x 18 cm (plotis) x 8 cm (aukštis);
  • S – 61 cm (ilgis) x 43 cm (plotis) x 8 cm (aukštis);
  • M – 61 cm (ilgis) x 43 cm (plotis) x 17 cm (aukštis);
  • L – 61 cm (ilgis) x 43 cm (plotis) x 36 cm (aukštis).

Maksimalus bet kurio dydžio siuntos svoris yra 31,5 kg.

Kokios yra DPD siuntų kainos?

DPD siuntos kaina priklauso nuo gavėjo šalies, siuntos dydžio ir pristatymo būdo. Sužinoti tikslią savo DPD siuntos kainą galite savitarnos svetainėje.

Kaip galima sekti DPD siuntą?

DPD siuntos sekimas gali būti atliekamas paspaudus čia. Ten pat gali būti atliekama ir DPD siuntos paieška. 

Kaip atsiimti siuntą iš DPD paštomato?

Viskas labai paprasta: tiesiog nuvykę prie paštomato palieskite jo ekraną, spauskite „Atsiimti siuntą“ ir suveskite PIN kodą, kurį gavote SMS žinute. Tuomet atsidarys skyrelis su Jūsų siunta. Pasiimkite siuntą ir uždarykite dureles. Terminalo ekrane pasirinkite, ar norite spausdinti kvitą.

Kur galima rasti DPD paštomatą „Panoramoje“?

DPD terminalas yra -2 „Panoramos“ aukšte. Tikslią jo vietą galite rasti centro plane

Koks yra DPD paštomatų darbo laikas?

PLC „Panorama“ esantis DPD paštomatas veikia I–VII 08:00–23:00. Tačiau visi kiti DPD terminalai veikia visą parą tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais.

Nieko nerasta..