Europos centro golfo klubas“ Vilniuje | PANORAMA

Uždarų patalpų golfo klubas „Indoor Golf & Sports Lounge“ – vieta, leidžianti mėgautis golfo žaidimu visus metus, neišvažiavus iš miesto. „Panoramoje“ esančiame golfo klube rasite 4 moderniausius golfo simuliatorius, golfo prekių parduotuvę, taip pat barą su gėrimais ir gardžiais patiekalais. Tad puikus laikas – garantuotas!

 

„Europos centro golfo klubas“ Vilniuje PLC „Panorama“

Domina golfas Vilniuje? PLC „Panorama“ esantis „Indoor Golf & Sports Lounge“ – tai uždarų patalpų golfo klubas Vilniaus centre. „Panoramoje“ Jūsų taip pat laukia erdvi automobilių aikštelė, įvairios parduotuvės, restoranai ir dar daugiau. Taigi, čia rasite viską, ko reikia produktyviam ir smagiam laisvalaikiui.

 

Uždarų patalpų golfo klubas – žaidimams visus metus            

Uždarų patalpų golfo klubas „Indoor Golf & Sports Lounge“ puikiai tinka tiek treniruotėms, tiek pramogoms. Nesvarbu, žaidžiate golfą jau ilgą laiką ar norite jį išbandyti pirmą kartą, – esate čia laukiami visus metus.

Golfo simuliatorius

„Indoor Golf & Sports Lounge“ esantis golfo simuliatorius suteikia itin tikrovišką žaidimo patirtį. Jis leidžia žaisti vienuose gražiausių pasaulyje golfo aikštynų ir treniruotis išskirtinėse aikštelėse. Be to, golfo simuliatorius suteikia žaidėjui suteikia daug duomenų, kurie padeda tobulėti.

Golfo pamokos

PLC „Panorama“ esančiame golfo klube vedamos įvadinės golfo pamokos. Jas gali užsisakyti bet kokio amžiaus žmonės, norintys susipažinti su šiuo žaidimu. Pamokos metu profesionalus treneris papasakos apie pagrindines golfo taisykles, etiketą, taip pat parodys, kaip smūgiuoti ir ridenti kamuoliukus. O pamokos pabaigoje jau turėsite pakankamai įgūdžių, kad galėtumėte žaisti patys.

Golfo prekės

„Panorama“ esančiame „Indoor Golf & Sports Lounge“ veikia ir golfo prekių parduotuvė. Joje galite rasti įvairių šiam žaidimui skirtų prekių: nuo kamuoliukų iki aprangos. Nesvarbu, norite įsigyti kažką sau ar ieškote dovanos golfo entuziastui, – verta čia apsilankyti.

Golfo baras ir renginių erdvė

„Indoor Golf & Sports Lounge“ veikia baras, kuriame galite pasimėgauti gaivinančiais gėrimais ir skaniais patiekalais. Todėl ši erdvė puikiai tinka asmeninėms ir korporatyvinėms šventėms, taip pat smagiems susibūrimams su draugais net ir be progos.

Norėtumėte įvadinės golfo pamokos Vilniuje? O gal ieškote vietos, kurioje galėtumėte tobulinti jau turimus šio žaidimo įgūdžius? Tuomet PLC „Panorama“ esantis „Europos centro golfo klubas“ laukia Jūsų atvykstant!

 

DUK

Kur galima rasti „Europos centro golfo klubą“ „Panoramoje“?

Europos golfo klubas yra trečiame „Panoramos“ aukšte. Peržiūrėti tikslią jo vietą galite prekybos centro plane.

Koks yra golfo klubo Vilniuje darbo laikas?

„Panoramoje“ esantis Europos golfo klubas veikia:

  • pirmadienį–šeštadienį: 10:00–21:00;
  • sekmadienį: 10:00–20:00.

Kviečiame apsilankyti Jums patogiu metu!

Kokios yra golfo klubo kainos?

Sužinoti golfo Vilniuje kainą galite apsilankę „Europos centro golfo klubo“ svetainėje. Spauskite ant šios nuorodos ir peržiūrėkite kainoraštį.

Kokie yra golfo klubo narystės privalumai?

„Europos centro golfo klubo“ narystė suteikia šiuos privalumus:

  • simuliatorius: 30 Eur (1–4 asm./ 1 val.);
  • 10 proc. nuolaida bare;
  • 10 proc. „Pro Shop“;
  • inventoriaus spintelė: 95 Eur.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie golfo klubo narystę? Daugiau apie ją galite sužinoti čia.

Ar galima įsigyti golfo klubo dovanų čekį?

Taip, galima. Daugiau informacijos apie dovanų korteles galite rasti „Europos centro golfo klubo“ svetainėje.

Kaip galima susisiekti su „Europos centro golfo klubu“?

Golfo klubo kontaktai (tel. numeris ir el. pašto adresas) pateikti šio puslapio viršuje.

Nieko nerasta..