EXCHANGELT | PANORAMA

Atvykę pas mus galite greitai ir palankiu kursu išsikeisti net per 50 užsienio valiutų! Beje, klientams teikiame unikalią galimybę iš anksto rezervuoti reikiamą kupiūrų sumą bei kviečiame pasiderėti dėl Jums palankesnio kurso.

Siūlome Lietuvos Respublikos rezidentams atidaryti elektroninių pinigų sąskaitą, su galimybe vykdyti SEPA pavedimus bei įnešti į sąskaitą arba išimti iš sąskaitos grynuosius pinigus.

Viena iš mūsų paslaugų – prekyba investiciniu auksu, banknotais ir kolekcinėmis monetomis – tai ne tik įsimintina dovana, bet ir puiki investicija.

Western Union pinigų perlaida – greitas ir patikimas būdas pervesti grynuosius pinigus per mūsų partnerio „Western Union“ mokėjimų tinklą į daugelį pasaulio šalių. „Western Union“ – viena žinomiausių ir seniausių tokio tipo paslaugas teikiančių tarptautinių bendrovių. Esame vieninteliai atstovai Lietuvoje, kurie išmoka „Western Union“ pinigų perlaidas eurais ir JAV doleriais. Garantuojame konkurencingus įkainius ir užtikriname, kad pinigai gavėją pasieks sklandžiai ir greitai.

Nieko nerasta..