PARDUOTUVĖS: I – VII 10 – 20 val.* PASLAUGOS: I – VII 10 – 20 val.*

RESTORANAI: I – VII 10 – 20 val.* RIMI: I – VII 9 – 22 val.

Paslaugos

KAKAVA.lt

Dirbame Nedirba

1 aukštas

KAKAVA.lt

KAKAVA.LT – tai nauja ir moderni bilietų platinimo platforma, kurioje bilietai į renginius jūsų laukia vienoje vietoje – paprastai, greitai ir be jokio vargo. Juk bilietų pirkimas neturėtų trukti valandą.

Į bilietų platinimo rinką įsitraukę 2018 m., šiandien siūlome bilietus į kiekvieno skoniui tiksiančius renginius. Mėgstate koncertus? Mes irgi! KAKAVA.LT jūsų laukia bilietai į koncertus – pradedant populiariausiais Lietuvos atlikėjais, baigiant tarptautinio pripažinimo sulaukusiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis. Mieliau laiką leistumėte spektakliuose? Bilietai į teatrą ir mylimiausius spektaklius taip pat KAKAVA.LT – čia rasite ir komedijų suaugusiems, ir puikiai pažįstamų pasirodymų mažiesiems žiūrovams. Laisvalaikį mėgstate leisti gyvai stebėdami sporto renginius? Pasirūpinome ir tuo: KAKAVA.LT jūsų laukia bilietai į krepšinio varžybas populiariausiose krepšinio arenose bei bilietai į futbolo varžybas įvairiuose Lietuvos miestuose.

Norėtumėte bilietus į renginius padovanoti savo draugams ar artimiesiems? Leiskite jiems išsirinkti patiems. KAKAVA.LT dovanų kuponai taps puikia dovana net ir išrankiausiems renginių gurmanams.

KAKAVA.LT bilietai į pasirodymus, spektaklius, koncertus ar kitus renginius!