Paulini drabužių valykla Vilniuje | PANORAMA

Kiekvienas drabužis gali išlikti kaip naujas, jeigu yra prižiūrimas profesionalo. Daugiametę patirtį turintys „Paulini“ darbuotojai gali Jums tai įrodyti, pasitelkdami mokslą ir naujausias technologijas. „Paulini“ valyklos pažadas klientams – „valome taip, kaip negali kiti“ – paremtas ne tik ambicijomis, bet ir moderniausia Lietuvoje, profesionalia drabužių valymo bei priežiūros įranga ir valymo priemonėmis, kurių didžioji dalis yra ekologiškos, itin veiksmingos ir leidžiančios pasiūlyti itin geras paslaugų kainas. Pasilepinkite gražiomis gyvenimo akimirkomis, o savo rūpesčius palikite „Paulini“ valymo ekspertams!

„Paulini“ drabužių valykla Vilniuje, PLC „Panorama“

Domina drabužių valymo paslaugos Vilniuje, miesto centre? Tuomet „Paulini“ valykla PLC „Panorama“ neabejotinai verta Jūsų dėmesio. Mūsų prekybos ir laisvalaikio centre rasite daugybę parduotuvių, restoranų, taip pat įvairių paslaugų teikimo vietų. Taigi, tai puikus pasirinkimas kiekvienam, taupančiam laiką.

„Paulini“ valykla – platus paslaugų spektras

„Paulini“ valykloje teikiamos paslaugos:

 • sausas, cheminis drabužių valymas-skalbimas;
 • pūkų, plunksnų valymas, kilimų valymas;
 • pledų, lovatiesių, rankšluosčių skalbimas, užuolaidų valymas-skalbimas;
 • čiužinio užvalkalų, baldų gobeleno valymas-skalbimas;
 • patalynės ir staltiesių skalbimas;
 • proginių drabužių valymas;
 • medvilnės pluošto pūkelių nuėmimas nuo gaminių;
 • batų valymas, impregnavimas ir atnaujinimas;
 • rankinių valymas, impregnavimas ir atnaujinimas;
 • skubus drabužių valymas;
 • verslui – darbo drabužių valymas.

„Paulini“ – tai įvairios valymo paslaugos po vienu stogu.

Cheminis drabužių valymas Vilniuje – profesionaliai ir greitai

Cheminis drabužių valymas – tai drabužių ir tekstilės gaminių valymas naudojant ne vandenį, o cheminį tirpiklį, kuris neįsiskverbia į pluoštą kaip vanduo. Todėl šis valymas kitaip dar vadinamas sausu. Jis ypač veiksmingas švelniems audiniams ir drabužiams, kurie gali būti sugadinti juos skalbiant įprastu būdu, pavyzdžiui, šilkui, vilnai ir daiktams su sudėtingomis dekoracijomis. Valykloje „Paulini“ sausas drabužių valymas atliekamas šios srities profesionalų, pasitelkiant modernią įrangą bei priemones, kas leidžia užtikrinti maksimaliai gerą rezultatą.

Skubus drabužių valymas Vilniuje – kai užklumpa netikėtumai

Kartais profesionalaus drabužių valymo prireikia netikėtai. Galbūt tokioje situacijoje atsidūrėte ir Jūs? „Paulini“ ekspertai pasiruošę padėti! Skubus drabužių valymas čia atliekamas per 24 valandas, užtikrinant aukščiausią paslaugų kokybę.

 

DUK

Kur galima rasti „Paulini“ drabužių valyklą „Panoramoje“?

„Paulini“ valykla yra pirmame „Panoramos“ aukšte, priešais prekybos centrą „Rimi“. Tikslią „Paulini“ valyklos vietą galite peržiūrėti mūsų centro plane.

Koks yra „Paulini“ drabužių valyklos Vilniuje darbo laikas?

„Panoramoje“ esanti „Paulini“ drabužių valykla veikia I–VII, 10:00–21:00.

Kokios yra „Paulini“ valyklos kainos?

Sužinoti „Paulini“ valyklos paslaugų kainas galite apsilankę „Paulini“ svetainėje.

Kiek laiko užtrunka drabužių ir kilimų valymas?

Skubus drabužių valymas atliekamas per 24 valandas. Jei daiktai reikalauja didesnio dėmesio, kruopštumo, jų valymas gali užtrukti 1–2 savaites arba ilgiau.

Nieko nerasta..