Šiaulių bankas Vilniuje | PANORAMA

„Šiaulių bankas“ yra didžiausią lietuviško kapitalo dalį turintis bankas, teikiantis finansines paslaugas nuo 1992 m. Šis bankas siekia visapusiškai patenkinti privačių klientų poreikius, skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą bei regioninės reikšmės projektus.

„Šiaulių bankas“ Vilniuje, PLC „Panorama“

Ieškantiems „Šiaulių banko“ filialo Vilniaus centre PLC „Panorama“ gali būti vienas patogiausių pasirinkimų. Kodėl? Nes čia ne tik rasite kur patogiai pasistatyti automobilį, bet ir galėsite susitvarkyti kitus reikalus, apsipirkti bei skaniai pavalgyti. „Panoramoje“ Jūsų laukia daugybė parduotuvių, restoranų ir paslaugų.

„Šiaulių banke“ teikiamos paslaugos

Prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ įsikūrusiame „Šiaulių banko“ klientų aptarnavimo skyriuje privatūs ir verslo klientai gali susitvarkyti įvairius kasdienius finansinius reikalus: užsisakyti reikiamas paslaugas, tokias kaip mokėjimo kortelę ar paslaugų planą, padėti indėlį, atlikti grynųjų pinigų operacijas ir t. t.

Jei norite pasinaudoti šiomis ar kitomis paslaugomis, kurias siūlo „Šiaulių bankas“ privatiems ir verslo klientams, kviečiame apsilankyti „Panoramoje“ esančiame šio banko filiale – čia dirbantys konsultantai mielai atsakys į Jums iškilusius klausimus ir suteiks kitą reikiamą pagalbą.

 

DUK

Kur galima rasti „Šiaulių banko“ filialą „Panoramoje“?

„Šiaulių banko“ filialą galite rasti antrame „Panoramos“ aukšte. Tikslią jo vietą centro plane galite peržiūrėti čia.

Koks yra „Šiaulių banko“ darbo laikas?

„Šiaulių bankas“ „Panorama“ prekybos ir laisvalaikio centre dirba I–V, 09:00–18:00.

Kokie yra „Šiaulių banko“ kontaktai?

Susisiekti su „Šiaulių banko“ konsultantais galite paskambinę trumpuoju telefono numeriu 1813 arba parašę el. pašto adresu info@sb.lt.

Ar reikalinga registracija į „Šiaulių banką“?

Klientų patogumui, prieš atvykstant į klientų aptarnavimo padalinį, rekomenduojama laiką susitikimui rezervuoti iš anksto telefonu arba internetu. „Šiaulių banko“ padaliniuose galite apsilankyti ir be išankstinės registracijos, tačiau tokiu atveju gali tekti palaukti ilgiau.

Nieko nerasta..