Čili Pizza | PANORAMA

ČILI PIZZA – dar daugiau skonio ir kokybės! Prieš 25 metus, atidarę pirmą restoraną, vieni pirmųjų Lietuvoje savo meniu papildėme įvairiausiomis picomis. Mes nenustojame kurti ir ieškoti naujų receptų gardžioms picoms (viena didžiausių naujienų - Romos picos) ir kitiems patiekalams. Kasdien dirbame tobulindami meniu, ieškodami kokybiškų produktų, patikimų partnerių ir tiekėjų. Viskas tam, kad norėtumėte grįžti.

Atnaujintame ČILI PIZZA meniu jus pasitiks mūsų pasididžiavimas – Romos picos, kurias kepame pagal specialų receptą iš itališkų miltų, o tešlą minkome rankomis, kad mintimis nors trumpam nusikeltumėte į istorija kvepiantį miestą. Padidinome ir karštų patiekalų porcijas, kad iš mūsų restoranų išeitumėte sotūs ir laimingi, o prie pasirinktos mėsos ar žuvies patiekalų patiekiame dar daugiau daržovių ir jūsų pasirinktą garnyrą.

Atraskite naujus užkandžių skonius! Naujajame meniu nemažai užkandžių pritaikyti dalinimuisi, tad galėsite ne tik ragauti, bet ir mėgautis jais kartu su šeima ir draugais. Pažadame, užteks visiems.

ČILI PIZZA – gera būti kartu!

Draugaukime Facebook ir Instagram paskyrose.

Frame 390
Liko: d. Galioja iki 2024.05.31
Čili Pizza
ČILI PIZZA. TOP 10 picos nuo 4.90 Eur!
CILI Alaus baneris Social baneriai CILI Alaus baneris 1080x1080
Liko: d. Galioja iki 2024.06.30
Čili Pizza
Nealkoholinis alus - tik už 1 eurą. 
NAUJIENU BANNERIS 1 v2
Liko: d. Galioja iki 2025.12.31
Čili Pizza
ČILI PIZZA ATNAUJINTAS DIENOS PIETŲ MENIU!
Cili Saltibarsciu fiesta digital KV 03 post 1 v2
Liko: d. Galioja iki 2024.08.31
Čili Pizza
ŠALTEKŲ FIESTA !
Nieko nerasta..