Huracan coffee | PANORAMA

Šviežios kavos skrudintojai iš Vilniaus, kurie skrudina kavą Lietuvoje nuo 1999 metų. Huracan Coffee siūlo aukščiausios kokybės kavos nuotykį.

Suprantame, kad tik šviežiai paskrudinta kava, šviežiai sumalta ir paruošta geriausiai atsiskleidžia puodelyje. Per aštuonioliką metų esame aplankę šimtus kavos planatcijų, ragavę tūkstančius įvairios kavos puodelių, tačiau visuomet ieškome tik geriausios kavos, o progai atsiradus - perkame kavą tiesiogiai iš ūkininkų (vadinamasis direct trade).

Kodėl tai svarbu? Tokiu būdu pirkdami kavą mokame ūkininkams premiją - perkame brangiau nei rinkoje galima nuspirkti, tam kad motyvuotume ūkininkus auginti kokybišką, išskirtinį produktą. Įsigijus aukščiausios rūšies žalias kavos pupas turime užtikrinti, kad jos bus paskrudintos aukščiausio lygi įranga – kavą skrudiname "LORING" skrudinimo kompiuteriu - vienu pažangiausi7 pasaulyje. Trijose Baltijos šalyse yra vos trys tokie skrudintuvai - po vieną kiekvienoje šalyje. Apie kavos malimą ir paruošimą aukščiausio lygio įranga papasakosime apsilankiusiems mūsų kavinėje!

Huracan Coffee – šviežia kava Lietuvoje nuo 1999 metų. Harney & Sons – arabtos. Mahlkönig – profesionalūs kavos malūnai. Dalla Corte – profesionalios espreso mašinos. Aeropress – kavos ruošimo įrankis. Kalita – kavos ruošimo įranga kavinėms ir namams.

Nieko nerasta..