ATOSTOGŲ KAPSULĖ | PANORAMA
2021.05.31

ATOSTOGŲ KAPSULĖ

20210506 Panorama II III IV 004 RED
2021.05.31

ATOSTOGŲ KAPSULĖ

Išsvajotos atostogos, joms ruošiantis prikrautas pilnas lagaminas apdarų, o jūs jau savaitę „neišlipate“ iš mylimų džinsinių šortų... Pažįstamas jausmas? Išties atostogų metu svajojame apie poilsį ir nebenorime kvaršinti galvos dėl kasdienių aprangos derinių. Bet tuo pačiu norisi ir dailių nuotraukų atminčiai ar Instagram profiliui. Pravers universaliai deranti vos 5 elementų mini kapsulė, kuri leis susikurti skirtingus derinius bent 3 atostogų scenarijams.

# Marškinių tipo suknelė – šio tipo modeliai yra tarsi du viename – įvairiom progom tinkama suknelė, o vilkima atsegta tampa stilingu, lengvu, vasarišku apsiaustu, kuris puikiai tiks prie džinsų arba šortų.

 

Suknelė (Locals.lt) - 210.00 Eur

Rankinė (Locals.lt)- 140.00 Eur

Batai (CCC) - 19.95 Eur

 

# Džinsai – daugelis žmonių juos įvardina, kaip mėgstamiausią ir universaliausią drabužį, kurį reikalui esant pasiimtų į negyvenamą salą. Džinsai tapo klasika, tad be jų sunku įsivaizduoti kapsulės tipo derinius. Jie puikiai dera prie marinistinės palaidinės, odinio švarkelio ar lengvo lietpalčio.

# Marinistinė palaidinė  – klasikinės prancūziškos elegancijos etalonas, kurį išpopuliarino pati Coco Chanel. Jūreiviški dryželiai puikiai atliepia pajūrio atostogų temą. Tokios palaidinės universaliai tinka tiek prie klasikinių, tiek ir prie džinsinių švarkelių.

 

Suknelė (Locals.lt) - 210.00 Eur

Palaidinė (Lindex) - 19.99 Eur

Džinsai (Pinko) - 195.00 Eur

Diržas (Esprit) - 29.99 Eur

Rankinė (Esprit) - 49.99 Eur

Batai (CCC) - 19.95 Eur

 

# Šortai – itin patogus ir atostogų metu mėgstamas garderobo elementas. Jie leidžia mėgautis saulėje įdegusiomis kojomis, atrodo jaunatviškai ir tuo pačiu elegantiškai. Tai ir puiki trumpo sijono alternatyva.

# Švarkelis – džinsinis švarkelis pulsuoja jaunatviška energija ir yra nepamainomas laisvalaikio įvaizdžio palydovas. Denimas (taip vadinamas džinsinis audinys) išgyvena tikrą renesansą ir iš kasdienės mados vėl šoktelėjo į mados tendencijas diktuojančių dizainerių akiratį. Toks švarkelis puikiai tiks prie vasarinių šortų, marškinių tipo suknelės, o vėsesnę dieną ar pavakarę  – prie klasikinių džinsų. 

 

Švarkelis (Marc O’Polo) - 149.95 Eur

Palaidinė (Lindex) - 19.99 Eur

Šortai (Lindex) - 29.99 Eur 

Rankinė (Esprit) - 59.99 Eur

Batai (CCC) - 19.95 Eur

 

Tekstą parengė Justė Kubilinskaitė, mados redaktorė-stilistė, VDA/VDK docentė.

 Makiažas ir šukuosena Figaro salonas. 

Nieko nerasta..