KOKIOS SPALVOS JŪSŲ NUOTAIKA? | PANORAMA
2021.05.26

KOKIOS SPALVOS JŪSŲ NUOTAIKA?

rozine
2021.05.26

KOKIOS SPALVOS JŪSŲ NUOTAIKA?

Ar teko girdėti apie spalvų terapiją?

Emocijų ir spalvų ryšys juntamas ko ne visose kasdienio gyvenimo terpėse: interjere, maisto pateikime ir be abejo aprangoje. Galime atspalvius rinktis pagal nuotaiką arba atvirkščiai, tam, kad ją pakeistume. Karantinas tapo rimtu išbandymų, kai nuotaikų kaita priminė amerikietiškus kalnelius. Kaskart su nauju sezonu kinta ir madingas koloritas, tad pasitelkę spalvų psichologiją pamėginkime aktualiausias  šios vasaros spalvas išnaudoti mūsų teigiamų emocijų naudai.

#1 ŽYDROJI SVAJONĖ – taip sakoma apie svajingus troškimus, kurių tikrai prisikaupė per karantiną. Mėlyna simbolizuoja ramybę, harmoniją, intuiciją ir pasitikėjimą. Žydra, lengvesnė jos versija, siejama su viltimi, atsipalaidavimu, saviverte. Šis atspalvis leis pasijusti užtikrintai ir puikiai tiks vasariškam dalykiniam įvaizdžiui. 

Švarkelis/lietpaltis (MAX&CO): 229.00 Eur

Palaidinė (MONTON): 45.95 Eur

Kelnės (H&M): 19.99 Eur

Rankinė (HEROS): 375.00 Eur

Batai (DANIJA): 129.00 Eur

#2 ROŽINIS FILTRAS – gyvenimas per rožinius akinius atrodo gražesnis nei yra.  Matyti grožį kasdienybėje – puikus kelias link pozityvios savijautos. Rožinė spalvų terapijoje įkūnija tokias savybes kaip empatija, švelnumas, rūpestis bei nuoširdumas. Išgyvenę metus karantine to itin ilgimės. Madingi rausvi atspalviai padės atsipalaiduoti ir nuteiks romantiškai.

Sijonas (MAX&CO): 175.00 Eur

Akiniai: (LOCALS.LT): 89.00 Eur

Palaidinė (LINDEX): 17.99 Eur

Rankinė (ESTE): 99.99 Eur

Batai (ALDO): 59.99 Eur

#3 SAULĖTA GELTONA – tai – laimės spalva (ne veltui visi emoudžiai geltoni). Pozityvo ir optimizmo šiais permainų laikais tikrai nebus per daug. Mada jau ne pirmą sezoną iš savo rankų nepaleidžia saulėtų atspalvių. Jie simbolizuoja gyvybingumą, vaizduotę, kūrybiškumą ir stimulą. Tai tarsi energizuojanti vitamino C dozė jūsų įvaizdžiui. Jėgų antplūdis ir šypsena veide – garantuoti.

Kelnės (GEDIMINO 22): 199.90 Eur

Palaidinė (ESPRIT): 49.99 Eur

Rankinė (CITY MAN&WOMAN): 159.00 Eur

Batai (HOGL): -  149.00 Eur

#4 GAIVI ŽALUMA – po šaltojo sezono žalsvi atspalviai – tikra palaima akims. Spalvų psichologijoje jiems priskiriama ramybė, gerbūvis, saugumas, sveikata ir pusiausvyra. Tai savybės, kurių visi siekiame. Tad žalsvi akcentai įvaizdyje gali tapti pirmu svarbiu žingsneliu to link.

#5 PRISIRPUSI UOGA – raudona – viena iš 3 klasikinių, visada madingų spalvų (šalia juodos ir baltos). Tai – vienas stipriausių atspalvių, kurio jėga juntama ko ne fiziškai. Vilkint raudoną sunku išvengti dėmesio. Ši spalva įkūnija aistrą, drąsą, galią, lyderystę. Jei šias savybes norite pastiprinti ar išryškinti – tuomet ieškokite šį sezoną madingų raudonų modelių bei aksesuarų.

 

Tekstą parengė Justė Kubilinskaitė, mados redaktorė-stilistė, VDA/VDK docentė.

 Makiažas ir šukuosena Figaro salonas. 

Nieko nerasta..