PRAKTINĖ MAGIJA – OPTINIAI ĮVAIZDŽIO TRIUKAI | PANORAMA
2021.06.16

PRAKTINĖ MAGIJA – OPTINIAI ĮVAIZDŽIO TRIUKAI

20210506 Panorama II III IV 001 v2
2021.06.16

PRAKTINĖ MAGIJA – OPTINIAI ĮVAIZDŽIO TRIUKAI

Karantinas „padovanojo“ įvairių potyrių. Vienas jų – pakitęs drabužių dydis ir keli papildomi kilogramai ten kur jų anksčiau nebuvo... Artėjant vasarai itin norisi atrodyti dailiai ir vis daugiau laiko praleisti išėjus iš namų. Mada šiuo atveju turi savų magiškų efektų ir į pagalbą pasitelkia audinių raštus. Naujasis sezonas jų tikrai nepagailėjo. Tad kaip šią vasarą madingi optiniai ornamentai gali padėti „paslėpti“ netikėtai išryškėjusius „trūkumus“?

# DRYŽIAI – vienas efektyviausių raštų, vizualiai keičiančių ilgio ir pločio įspūdį. Vertikalūs dryžiai ilgina ir lieknina figūrą. Jei jaučiate pilnumą liemens, krūtinės, klubų srityse, venkite horizontaliai dryžuotų modelių.

Suknelė (Tommy Hilfiger): 179.99 Eur

Rankinė (Heros): 160.00 Eur

Batai (CCC): 14.99 Eur

 

# GĖLĖS – išraiškingas ir romantiškas audinių raštas. Šį sezoną madingi skirtingų dydžių žiedų deriniai. Lengva gėlėta suknelė tarsi raibuliuoja akyse ir neleidžia aiškiai pamatyti figūros papilnėjimo. O gėlių aplikacijomis siuvinėtas džinsinis švarkelis optiškai suskaido krūtinės ir liemens sritį, kuri tokiu būdu atrodo lieknesnė.

Suknelė (Max&CO): 369.00 Eur
Švarkelis (Aprangos galerija): 119.00 Eur

Batai (s.Oliver): 39.99 Eur

# SAFARI – egzotinių gyvūnų raštai dažnai grįžta į vasaros tendencijas. Todėl tigriniai ir leopardo printai jau priskiriami klasikai. Ne gana to gyvūnų kailių ar odos ornamentika turi stiprų optinį poveikį. Ištisinis vieno rašto ansamblis leis suvienodinti figūrą neišryškinant nepageidaujamų pilnumų.

Skrybėlė (H&M): 14.99 Eur

Švarkelis (H&M): 39.99 Eur

Kombenezonas (Monton): 89.95 Eur

Batai (Salamander): 79.95 Eur

# TROPIKAI – dar vienas augalinis motyvas, kuris suteikia įvaizdžiui subtilios vasariškos egzotikos. Kontrastingi, ryškiaspalviai tropinių augalų lapų bei žiedų motyvai tarsi “sukarpo” figūrą atskirais spalviniais plotais ir išskaido apimties įspūdį.

# MIXASviena ryškesnių sezono tendencijų – skirtingų raštų dermės viename įvaizdyje. Margi audiniai ir teisingi modelių kirpimai neleidžia aiškiai apibrėžti figūros kontūrų, todėl ir kiek padidėję apimtys nėra tokios akivaizdžios. Derinant skirtingus raštus svarbu atrasti juose pasikartojančias spalvas.

 

Tekstą parengė Justė Kubilinskaitė, mados redaktorė-stilistė, VDA/VDK docentė.

 Makiažas ir šukuosena Figaro salonas. 

Nieko nerasta..