TENDENCIJA = INVESTICIJA | PANORAMA
2021.07.1

TENDENCIJA = INVESTICIJA

1
2021.07.1

TENDENCIJA = INVESTICIJA

Kartais žvelgiant iš šono mada atrodo itin permaininga ir nenuspėjama. Apima neviltis renkantis madingus drabužius ir galvoje įkyriai besisukant minčiai, kad jau po pusmečio jie taps atgyvena. Tačiau yra tendencijų, kurios, lyg leitmotyvas, kartojasi ir visada atrodo šiuolaikiškai, patraukliai bei aktualiai. Kalbu apie nemarią klasiką ir madingas jos apraiškas naujausiose tendencijose.

Pateikiame TOP 5-tuką įvaizdžio elementų, kurie įsigijus dabar taps ilgalaike investicija keliems sezonams į priekį:

# Kostiumasjau ne pirmą sezoną ant bangos. Pernai dominavusius pusilgius šortus šiemet vėl keičia kiek platesnio silueto kelnės ir laisvo kirpimo švarkai. Tokių modelių bus gausu ir rudens tendencijose. Naujiena ta, kad kostiumai siuvami įvairių spalvų ir iš netipinių audinių, pavyzdžiui tamsaus klasikinio džinso.

Apsauginis skydas (Aldo): 15.90 Eur

Palaidinė (Aeronautica Militare) : 116 Eur

Švarkelis (s.Oliver): 89.99 Eur

Rankinė (Aldo): 44.90 Eur

Kelnės (s.Oliver): 69.99 Eur

Batai (Danija): 129.00 Eur

# Juoda / balta (Šachmatų partija) – naujasis sezonas pažėrė aibes spalvų, tačiau ne ką mažiau aktualūs ir šachmatiniai juodai balti deriniai. Grafiški raštai bei vientisi juodai balti drabužių sprendimai tiks klasikinės elegancijos šalininkėms. Charakterio ir originalumo suteiks akcentiniai spalvoti aksesuarai arba raudonos lūpos bei nagų lakas. 

Apsauginis skydas (Aldo): 15.90 Eur

Suknelė (Massimo Dutti): 129 Eur

Švarkelis (Pinko): 195 Eur

Batai (Högl): 149.00 Eur

Krepšs (LOCALS.LT) : 75 Eur

# Lietpaltisvienas bazinių ir privalomų drabužių. Ne tik dėl to, kad Lietuvoje dažnokai lyja. Lietpaltis itin universalus drabužis, kuris puikiai adaptuojasi tiek laisvalaikio, tiek dalykiniame įvaizdyje. Šio sezono kolekcijose itin gausus skirtingų modelių bei atspalvių pasirinkimas.

Apsauginis skydas (Aldo): 15.90 Eur

Palaidinė (Aeronautica Militare): 55 Eur

Kelnės (PINKO): 151 Eur

Batai (GEOX): 40 Eur

Lietpaltis (City Men & Women):  419 Eur

Rankinė (Aldo): 44.90 Eur

# Levanda – skirtingi violetinės atspalviai migruoja iš sezono į sezoną. Ateinantį rudenį jų bus taip pat. Šis pastelinis atspalvis stilingai papildo klasikinę paletę ir tampa puikia alternatyva keičiant rožinę ar raudoną.

# Klostės – klasikinis konstrukcinis drabužių elementas, vis labiau įsisukantis į šiuolaikinių drabužių siluetus. Kurį laiką madingų klostuotų sijonų asortimentą papildo ir klostytos kelnės, palaidinės, švarkai ar net paltai. Įvairovės suteikia skirtingi pločiai – nuo smulkių plisė iki geometrinių plačių klosčių.   

Tekstą parengė Justė Kubilinskaitė, mados redaktorė-stilistė, VDA/VDK docentė.

 Makiažas ir šukuosena Figaro salonas. 

Nieko nerasta..