“Eyezen” akiniai darbui kompiuteriu | PANORAMA
Fielmann
Liko: 206 d.
Galioja iki 2023.12.31

“Eyezen” akiniai darbui kompiuteriu

0001
Fielmann
Liko: 206 d.
Galioja iki 2023.12.31

“Eyezen” akiniai darbui kompiuteriu

Specialus Eyezen™ akinių dizainas palengvina akies darbą iš arti. Tad ilgai žiūrint į ekranus yra išvengiama akių įtampos. Tokie akiniai tinka net ir gerą regą turintiems žmonėms, nuolat dirbantiems kompiuteriu, daug naudojantiems išmaniuosius telefonus. Be to, speciali akinių danga į akį nepraleidžia kenksmingų mėlynai-violetinio spektro spindulių ir sušvelnina intensyvią ekrano šviesą.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė
Daug dirbantiems kompiuteriu sukurti specialaus dizaino akiniai Eyezen™, kurie palengvina akies fokusavimą iš arti bei neleidžia akiai įsitempti. Įdomu tai, kad tokie akiniai tinka net ir gerą regą turintiems žmonėms, nuolat naudojantiems skaitmeninius prietaisus, pavyzdžiui, ilgai žiūrint į kompiuterių ekranus, planšetinius įrenginius ir išmaniuosius telefonus.

Eyezen™ akiniai:

  • Padeda sumažinti akių nuovargį ir įtampą
  • Palengvina žiūrėjimą į smulkius objektus iš labai arti
  • Apsaugo akis ir mažina akių ligų riziką
  • Sušvelnina intensyvią ekrano šviesą ir sumažina atspindžius
 
Ilgai naktinėjant su išmaniaisiais ekranais ir nesaugant akių, gali būti sunku užmigti. Išmanūs Eyezen™ akiniai turi „Prevencia“ technologiją, kuri užtikrina sklandžią miego hormono – melatonino – gamybą ir padeda sutvarkyti miego ritmą. Paslaptis – ši danga blokuoja akiai kenksmingus mėlynai-violetinio spektro spindulius, sušvelnina intensyvią ekrano šviesą ir sumažina atspindžius. 
Nieko nerasta..