Miesto centre pasijauskite lyg gamtoje! | PANORAMA
Panorama
2020.06.02

Miesto centre pasijauskite lyg gamtoje!

600x600
Panorama
2020.06.02

Miesto centre pasijauskite lyg gamtoje!

Kviečiame jus į naują, atvirą ir saugią erdvę – šalia PLC „Panoramos“ sužaliavusią lauko terasą! Čia patogu mėgautis maistu iš daugiau nei 20 restoranų ir kavinių esančių „Panoramoje“,o atvira lauko erdvė kviečia prisėsti ir pasidžiaugti pavasariu. 

Nemokamoje lauko terasoje patogu ir saugu leisti laiką, galite užsukti trumpam pailsėti, gardžiuotis išsineštiniu maistu su šeima, susitikti ir pasidalyti naujienomis su seniai matytu draugu prie kavos puodelio ir deserto – tai jauki erdvė kiekvienam, išsiilgusiam bendruomeninio gyvenimo ir miesto gyvybingumo.

Lauko terasa dirba I–VII 10–22 val.

PLC „Panoramoje“  lauko terasoje patogu mėgautis maistu iš daugiau nei 20 restoranų ir kavinių,o atvira lauko erdvė kviečia prisėsti ir pasidžiaugti pavasariu. 

Visos PLC „Panorama“ kavinės ir restoranai ruošia maistą išsinešti, taigi išsirinktais patiekalais iškart galėsite mėgautis mūsų terasoje ir džiaugtis lauko teikiamu malonumu bei paganyti akis po atvirą erdvę.

Užsisakykite maisto iš šių restoranų >>

Lauko terasa dirba: I–VII 10–22 val.

Ieškantiems įvairovės, PLC „Panorama“ siūlo ir daugiau lauko erdvių:

  • "Vero Cafe",  draugišką erdvė ne tik kavos mylėtojams, bet ir jų augintiniams!
  • "Skonis", naujas restoranas, kuriame įvairių šalių populiariausi tradiciniai patiekalai.
  • "Manami" - keliauti galima ne tik sėdint lėktuve, traukinyje ar už automobilio vairo. Keliauti galima ir sėdint už stalo "Manami" lauko terasoje.
  • "Čili pizza" - gardus maistas kiekvieno skoniui.

Džiaukimės buvimu vėl drauge! Dėl to verta pasistengti ir saugoti vieni kitus – mes skiriame ypatingą dėmesį viešųjų erdvių higienai užtikrinti ir norime, kad pas mus jaustumėtės saugiai, tad taip pat ir jus kviečiame laikytis higienos bei saugumo rekomendacijų dėl mūsų visų – būkime sveiki! Daugiau informacijos apie darbo laikus ir saugų apsipirkimą >>

 

Nieko nerasta..