PARDUOTUVĖS: I – VII 10 – 20 val.* PASLAUGOS: I – VII 10 – 20 val.*

RESTORANAI: I – VII 10 – 20 val.* RIMI: I – VII 9 – 22 val.

Dovanų kortelė

Lankytojų dėmesiui!

PLC „Panorama“ dovanų kortelės, pirktos 2019.10.26 iki 2020.10.26 (imtinai) ir dar nepanaudotos, bus automatiškai ir nemokamai pratęsiamos 6 mėnesių laikotarpiui.

PLC „Panorama” dovanų kortelė  – kaip auksinė žuvelė: pradžiugins, išpildys norą ir suteiks laisvę rinktis! 

Nauja suknelė, šveicariškas laikrodis… o gal kokybiškų peilių rinkinys tiksliems receptų manevrams atlikti? Jeigu sunku nuspręsti, kuo pradžiuginti draugus, padovanokite jiems viską – tegul patys išsirenka, kurį savo norą išpildyti!

Dovanų kortelę galite įsigyti:

Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kortelę, sutinka su „Panoramos“ Dovanų kortelių naudojimo taisyklėmis. Su išsamiu taisyklių aprašu galite susipažinti čia.

BENDROSIOS „PANORAMOS“ DOVANŲ KORTELĖS NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. Dovanų korteles galite įsigyti 10 eur, 20 eur, 30 Eur, 50 Eur ir 100 eur ir pasirenkamos vertės, kurios suma gali būti nuo 10 Eur iki 150 Eur, 1 Eur tikslumu.
 2. Atsiskaityti už Dovanų korteles galima grynaisiais pinigais arba banko kortele.
 3. Dovanų kortelė į pinigus nekeičiama ir jų grąžinti negalima.
 4. Viena Dovanų kortele galima atsiskaityti daugiau nei vienoje parduotuvėje , restorane ar paslaugų teikimo vietoje, panaudojant dalį jos sumos. Jei pirkinio suma didesnė, galima primokėti grynaisiais pinigais, jei mažesnė – likutis lieka kitiems pirkiniams.
 5. Pirkėjui pageidaujant, Dovanų kortelės priėmimo-perdavimo aktas už Dovanų korteles  ir / ar PVM sąskaita–faktūra už su Dovanų kortelių platinimu susijusias prekes bei paslaugas, pateikiami tik elektroniniu būdu Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

„PANORAMOS“ DOVANŲ KORTELĖS GALIOJIMAS, PRATĘSIMAS IR ATSISKAITYMAS

 1. Dovanų kortelė galioja 6 mėn. (šešis mėnesius) nuo jų įsigijimo.
 2. Papildomos paslaugos ir jų įkainiai:
  • Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kortelę galima pratęsti dar iki 6 (šešių) mėnesių laikotarpiui, tačiau ne ilgesniam nei 1 (vieneri) metai nuo Dovanų kortelės išdavimo dienos. Pratęsiant galiojimą, taikomas 1.45 EUR mokestis.
  • Galiojančius, tačiau sugadintus Dovanų kortelę galima pakeisti į naują Dovanų kortelę ar Dovanų čekį. Atliekant pakeitimą, taikomas 1.45 EUR mokestis. Po pakeitimo, Dovanų kortelės galiojimas ir nominalas nesikeičia.
 3. Dovanų kortelės likutį bei galiojimo laiką galite patikrini:
  • Bet kuriuo metu savo išmaniuoju telefonu nuskenavę Dovanų kortelės QR kodą;
  • https://www.geradovana.lt/dovanu-cekiu-savitarna įvedę savo Dovanų kortelės brūkšninį kodą.
 4. Dovanų kortele galite atsiskaityti visose PLC Panorama parduotuvėse ir restoranuose, išskyrus parduotuves: „H&M“, „Bottlery”, „Vynoteka”, „McDonald’s”, „McCafe”, „iQos“, „BTA draudimas“, „Lietuvos draudimas“, batų taisykloje, siuvykloje, bankų skyriuose, „Lietuvos pašte“, „Tiketa“, „Bilietai.lt“ ir „Kakava.lt“.
 5. Dovanų kortele negalima atsiskaityti už tabako, alkoholio gaminius, lošimo paslaugas bei už naujai įsigyjamą Dovanų kortelę.

Dovanų dėželės dovanų kortelei

Pasirūpinkite dėžele “Panoramos” dovanų kortelei. Dovanų dėželę nuo šiol kviečiame įsigyti “Panoramos” informacijos centre ir “Gera dovana” saloje – ryškiai rožinės ar turkio spalvos. Dėželės kaina – 2.5 eur.