PARDUOTUVĖS: I – VII 10 – 20 val.* PASLAUGOS: I – VII 10 – 20 val.*

RESTORANAI: I – VII 10 – 20 val.* RIMI: I – VII 9 – 22 val.

Parduotuvės
Woll parduotuvė

Tel. +370 5 263 7282
info@e-v.lt
Dirbame Nedirba

1 aukštas

Woll parduotuvė

WOLL prekybos skyrius – atstovauja garsių pasaulio virtuvės technikos, indų, įrankių ir aksesuarų gamintojų prekinius ženklus. Tai prekės, kurių kasdien reikia kiekvienam iš mūsų: nuo įvairiausių virtuvinių pagalbininkų iki puodų, keptuvių ar smulkios buitinės technikos virtuvei…

WOLL indų prekybos skyriuje rasite ne tik daugelio jau pamėgtas vokiškas WOLL liejinio keptuves, puodus ir troškintuvus, kurie ypač vertinami dėl savo išskirtinių naudojimosi sąvybių: induose ruošiamas maistas nesvyla, kepimo paviršius atsparus braižymui, o indas nesidefotmuoja naudojant net ir ilgus metus. Juose galima ruošti maistą be riebalų arba naudojant nedidelį jų kiekį – tai didelis indėlis į sveiko maisto ruošimą. Stilingi penkiasluoksniai nerūdijančio plieno WOLL puodai su daugiafunkciniu dangčiu ar puodų rinkiniai, įvairūs virduliai, plaktuvai- smulkintuvai ar prieskonių malūnėliai – tai puiki dovana bet kokia proga. Nustebinkite ir pradžiuginkite savo artimus žmones, draugus ar bičiulius, palepinkite save – juk elegantiški ir patogūs naudoti pagalbiniai virtuvės įrankiai labai palengvina darbą virtuvėje: skustukai, kapoklės ar tarkos, mentelės, žnyplės, plakimo šluotelės ir pan. – pagrindiniai kiekvienos šeimininkės „instrumentai“ virtuvėje.

WOLL prekybos skyriuje pristatomi Italijos, Vokietijos, Švedijos, Šveicarijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos žinomi gamintojai, kurių produktai yra pelnę ne vieną apdovanojimą, skiriamą už išskirtinį dizainą, funkcionalumą, novatoriškus sprendimus. Čia gamintojų vardas jau yra garantija, kad daiktas tarnaus ištikimai ir ilgai.

Prekių asortimentas: WOLL, BAMIX, GEFU, RUSSELL HOBBS, SWISS ISTOR, ELO, ALLIGATOR, KOZIOL, VACUUMSAVER, KELLER-EGGER, VULKANUS, KELA.

Linkime Jums gerų pirkinių ir malonaus gaminimo. Daugiau informacijos apie visus mūsų produktus bei jų įsigijimo vietas, rasite internete www.woll.lt.