VAIKŲ MADA: KAIP SUDERINTI PRAKTIŠKUMĄ, KOKYBĘ IR STILIŲ? | PANORAMA
2018.11.19

VAIKŲ MADA: KAIP SUDERINTI PRAKTIŠKUMĄ, KOKYBĘ IR STILIŲ?

Panorama pagrindine foto vaiku mada
2018.11.19

VAIKŲ MADA: KAIP SUDERINTI PRAKTIŠKUMĄ, KOKYBĘ IR STILIŲ?

Garsiausi mados namai duoklę atiduoda ne tik suaugusiems stileivoms, bet ir mažiausiems savo klientams. Mada neturi amžiaus! PLC „Panorama“ įsikūrusių „Chicco“ ir „KidzOne“ atstovai vienbalsiai tvirtina, kad tėvai rengdami savo vaikus madų nesivaiko, ypač atėjus šaltajam metų laikui. Jiems kur kas svarbiau suderinti praktiškumą ir kokybę, tačiau kaip tai padaryti nepamirštant vaikų stiliaus?

1. Kelnės CHICCO / 45,99 Eur 2. Megztukas CHICCO / 49,99 Eur 3. Paltukas CHICCO / 69,99 Eur
4. Guminiai botai NORDBABY / 26,30 Eur 5. Guminiai botai NORDBABY / 27,95 Eur
6. Kepurė NORDBABY / 29,95 Eur 7. Žaidimas HOBBY SHOP / 31,99 Eur
8. Striukė MOTHERCARE / 54,99 Eur 9. Kelnės MOTHERCARE / 22,99 Eur
10. Džemperis MOTHERCARE / 12,99 Eur 11. Dėlionė MINI PASAULIS / 12,90 Eur
12. Minkštas žaislas ŽAISLŲ PLANETA / 7,99 Eur
13. Minkštas žaislas CARRE BLANC / rinkinys su apklotu / 39 Eur

 

„Kad vaikas atrodytų stilingai, rekomenduojame turėti keletą pastelinės spalvos marškinėlių, palaidinių, liemenių ir mažiau sijonų, kelnių. Bet jie neprivalo atitikti naujausių mados tendencijų. Verčiau investuoti į kokybiškus, ilgaamžius viršutinius drabužius, pvz., kombinezonus, skirtus vaikams ir batus, kurie galės tarnauti ir jaunesniems broliams ar sesėms“, – pažymi A. Buinovskaja.

 

Šviečianti muzikinė avytė, CHICCO, 15,99 Eur

 

„KidzOne“ parduotuvėje naujos vaikų drabužių kolekcijos atitinka suaugusiųjų madų tendencijas. O kas gi šį sezoną karaliauja vaikų mados padangėje?

„Joje gausu gamtos ir gyvūnų motyvų! Todėl drąsiai renkite vaikus įvairių spalvų kailinėmis liemenėmis, miško gyvūnų motyvais dekoruotomis suknelėmis, marškinėliais ar sijonais. Drabužių koloritas – žemiškos rudos, garstyčių spalvos atspalviai, juos drąsiai galima derinti su ryškiomis spalvomis“, – pataria stilistė.

Tačiau anot jos, tėvai į vaikų mados tendencijas per daug dėmesio nekreipia.

„Juk kur kas svarbiau, kad vaikas jaustųsi patogiai, o vaikiškas drabužis leistų jaustis laisvai ir netrukdytų pažinti pasaulio žaidžiant ar mokantis. Tai rūpi ir auginantiems vaikus“, – įsitikinusi A. Buinovskaja.

 

Lauko rūbas, NORDBABY, 44,99 Eur

 

Chicco“ produktų vadybininkas Remigijus Aleksonis taip pat atkreipia dėmesį, kad perkant vaikiškus drabužius svarbiausias yra funkcionalumas.

„Vaikiški drabužiai turi būti ne tik gražūs, stilingi ir praktiški, bet ir kokybiški. Tačiau tokį „trys viename“ derinį dažniausiai sunku surasti. Jei tai aukštosios mados drabužiai vaikams, jie gali būti iš sintetikos arba nepatogūs, tačiau reikia suprasti, kad natūralaus pluošto audiniai lemia aukštesnę kainą. Šiandien visame pasaulyje gamintojai naudoja daug sintetikos – poliesterio, elastano, poliamido ir kitų audinių. Yra susidaręs stereotipas, kad sintetika yra blogybė, tačiau iš tiesų šiuolaikinis elastanas gali būti geresnis nei medvilnė: jį dėvint oda gali kvėpuoti, drabužiai nepraranda formos, neišsitampo. Viskozė, modalas taip pat gąsdina klientus, nors šie dirbtiniai pluoštai gaminami iš natūralios medienos“, – aiškina R. Aleksonis.

Pasak jo, norint, kad vaikiški drabužiai tarnautų ne vieną sezoną, svarbu taisyklinga jų priežiūra.

 

Vaikiškas pūkinis chalatas, Carre Blanc, 40,00 Eur

 

„Skalbkite ir valykite drabužius tik pagal gamintojo rekomendacijas. Be abejo, svarbu garderobą rinktis pagal orą: jei už lango pliaupia lietus, čiupkite guminius botus, su baseino bateliais eikite tik į baseiną, pūkinį paltas puikiai pasitarnaus spaudžiant šaltukui, o šilkinė suknelė – šventei. Ką rinktis kasdienai? Sportinius arba džinsinius drabužius“, – patarimais dalijasi R. Aleksonis.

 

Vibruojantis gultukas, MOTHERCARE, 79,99 Eur

 

Jis pastebi ir vieną dažniausiai besikartojančią klaidą tai – netinkamų batų vaikams pirkimas.

„Klientai dažnai perka žieminius batus ir ima juos avėti neprasidėjus žiemai. Tokiu atveju kojos ima prakaituoti. Svarbu suprasti, kad vaikai turi būti rengiami atsižvelgiant į sezoną. Dar viena pirkėjų klaida – ortopedinės avalynės įsigijimas, kai to nereikia. Jeigu ortopedas nepataria įsigyti tokių batų, vadinasi jų ir nereikia. Kad vaiko koja vystytųsi taisyklingai, pirkite lengvą avalynę. Tokius batus galite rasti „Chicco“ parduotuvėje“, – sako R. Aleksonis.

 

Merino vilnos batukai, BATUKAS.LT, 39,00 Eur /Batukai su natūralia vilna, BATUKAS.LT, 47,99 Eur

 

1. Knyga Benji Davies „Nojus ir banginis” PEGASAS / 8,39 Eur 2. Užrašų knygutė PEGASAS / 5,99 Eur
3. Bateliai BATUKAS.LT / 46,99 Eur 4. Minkštas žaislas XS ŽAISLAI / 23,99 Eur
5. Minkštas žaislas XS ŽAISLAI / 23,99 Eur 6. Batukai NORDBABY / 58,70 Eur
7. Megztukas KIDZ ONE / 32,99 Eur 8. Sijonas KIDZ ONE / 28,99 Eur
9. Džemperis KIDZ ONE / 28,99 Eur 10. Kelnės KIDZ ONE / 30,99 Eur

Nieko nerasta..