Gastronomijos namai

KAVOS ERA – pusryčiai visą dieną

KAVOS ERA – pusryčiai visą dieną

„Kavos Era“ – prieš keturis metus sukurtas šeimos verslas – svajonės, brandintos keletą metų, įgyvendinimas, jaunų, entuziastingų, ambicingų, išmanančių savo darbą, bei gerbiančių klientą savininkų sunkaus darbo rezultatas.
Visa mūsų verslo idėja yra pačių sudaryti ir sudėlioti maisto gaminimo, meniu pasiūlos, bei aptarnavimo standartai, kuriais vadovaudamiesi esame laimingi patys, bet svarbiausia – laimingi klientai. Džiaugiamės patenkintais klientų veidais ir skrandžiais, jų lojalumu ir gerais atsiliepimais – tai yra pagrindinė motyvacija judėti į priekį ir taip toliau puoselėti savo svajonę.
Visa tai dar labiau skatina mus augti, plėstis ir garsinti savo vardą. Turime ambicingų planų užkariauti daugelio širdis išskirtiniu pasaulietišku maisto meniu, jaukia aplinka, gera atmosfera,
profesionaliu ir maloniu aptarnavimu bei sunkiu darbu, išlaikant aukštą aptarnavimo lygį. Mes siūlome vietoje gaminamus pusryčius, ruošiame šviežiai keptus priešpiečius bei užkandžius,
kitaip tariant, esame pusryčių-priešpiečių restoranas-kavinė su pakankamai plačia pasiūla – tiek kavos, tiek maisto. Mūsų šūkis – pusryčiai visą dieną!!!

Servisas: Visų pirma, pas mus suteikiama maloni ir gera atmosfera darbui, to pasekoje – laimingas klientas, laimingi mes. Servisas – greitas aptarnavimas, lankstumas atsižvelgiant į kliento norus bei pageidavimus, malonus bei nuoširdus bendravimas.

Apie kavą: GUATEMALA SANTA ELENA, auganti tarp dviejų ugnikalnių 1500-1800m aukštyje, yra juodo šokolado, karamelės ir citrusinių vaisių rūgštelės turinčio skonio, gerai subalansuota, tvirto kūno, vežama ir skrudinama tik mums, Kavos Erai.

Daugiau: www.kavosera.lt

Tel. +37063503383
Dirbame I-VI 10-21, VII 10-20