Kvapas, atnešantis sėkmę: „EX NIHILO“ jubiliejinis aromatas „Blue Talisman“ | PANORAMA
2023.12.6

Kvapas, atnešantis sėkmę: „EX NIHILO“ jubiliejinis aromatas „Blue Talisman“

CdlC FB Post Gruodis Ex Nihilo
2023.12.6

Kvapas, atnešantis sėkmę: „EX NIHILO“ jubiliejinis aromatas „Blue Talisman“

Naujasis šedevras „Blue Talisman“, žymintis dešimtąjį „EX NIHILO“ jubiliejų, įkūnija išskirtiniausius šių parfumerijos namų braižo elementus. Tarsi sėkmę pritraukiantis talismanas, šis kvapas žaižaruoja subtilia gaiva dvelkiančiomis Italijos bergamotėmis, imbieru, mandarinais ir kriaušėmis.

„Parfumerijos pasaulyje svarbu išlikti nenuspėjamu“, – teigia vienas iš Paryžiaus kvapų namų „EX NIHILO“ įkūrėjų Benoit Verdier‘as. Ir teigia, kad vienintelis teisingas kūrybos kelias yra ignoruoti tendencijas ir kurti tai, kas paryškina jau turimą braižą ir sustiprina charakterį.

Naujasis šedevras „Blue Talisman“, žymintis dešimtąjį „EX NIHILO“ jubiliejų, įkūnija išskirtiniausius šių parfumerijos namų braižo elementus. Tarsi sėkmę pritraukiantis talismanas, šis kvapas žaižaruoja subtilia gaiva dvelkiančiomis Italijos bergamotėmis, imbieru, mandarinais ir kriaušėmis. Rafinuota „Blue Talisman“ širdis – apelsinmedžių žiedų bei kedro mediena dvelkiančios „Georgywood“ molekulės duetas. Baigiamasis didingo kūrinio potėpis – šiltas muskuso, ambros bei „Akigalawood“ molekulės prisilietimas, tapęs ne vieno „EX NIHILO“ aromato skiriamuoju bruožu.

Nenuostabu, kad ypatingam aromatui sukurti buvo pakviestas parfumerininkas Jordi Fernándezas, „EX NIHILO“ bestselerių „Outcast Blue“, „The Hedonist“ ir „Explicite“ autorius. Įkvėptas gimtosios Ispanijos kraštovaizdžio bei daugiasluoksnės kultūros, jis vadinamas vienu geriausių savo kartos kvapų kūrėjų. Drąsa eksperimentuoti, derinti gaivą su sodrumu, natūralius ingredientus ir technologines inovacijas – tai nuožmus J. Fernándezo charakteris, padėjęs pelnyti kvapų žinovų simpatijas. „Blue Talisman“ – tai talismanas, neregėtą „EX NIHILO“ sėkmę užrašantis kvapu.

 

 

Nieko nerasta..