SINSAY. Pradėkite Naujus metus su „Gym Hard“ sporto kolekcija! | PANORAMA
2023.01.13

SINSAY. Pradėkite Naujus metus su „Gym Hard“ sporto kolekcija!

SI bigklp Gym Hard
2023.01.13

SINSAY. Pradėkite Naujus metus su „Gym Hard“ sporto kolekcija!

Naujus metus pradėkite rūpindamiesi pačiu svarbiausiu žmogumi – savimi!  Skirkite šiek tiek laiko savo mėgstamai veiklai, kad palepintumėte kūna ir protą. Nustebinkite save „Gym Hard“ kolekcija, kurioje rasite viską, ko reikia jūsų treniruotėms - namuose, sporto salėje ir net baseine.

Naujus metus pradėkite rūpindamiesi pačiu svarbiausiu žmogumi – savimi! Nepriklausomai nuo to, ar esate aktyvi kasdien, ar jau planuojate sugrįžimą į sporto salę, „Sinsay“ rasite viską, kas padės efektyviai ir maloniai treniruotis. Skirkite šiek tiek laiko savo mėgstamai veiklai, kad palepintumėte kūna ir protą. Nustebinkite save „Gym Hard“ kolekcija, kurioje rasite viską, ko reikia jūsų treniruotėms.

„Gym Hard“ – tai prekės ženklo „Sinsay“ sporto kolekcija, kurią pirkėjai yra pamėgę dėl funkcionalių drabužių asortimento: tamprių, top stiliaus marškinėlių, apatinio trikotažo ir batų. Šį sezoną kolekcijos prekės yra prislopintų spalvų, kur karaliauja rožinė ir violetinė spalvos. Žinoma, rasite ir klasikos – juodos spalvos drabužiai vis dar yra klientų palankiai vertinami ir mielai perkami.

„Gym Hard“ kolekcija  - tai ne tik drabužiai. Asortimentą sudaro ir praktiški priedai: mankštos kilimėliai, juostos, svoriai, kurie būtini moteriai ar merginai, besirūpinančiai savo fizine veikla ir poreikiais. Be to, šį sezoną pristatomi intriguojantys maudymosi kostiumėliai ir šlepetės, puikiai tinkantys baseino pramogoms. Susiruošti į treniruotę padeda sportiniai krepšiai, higienos reikmenų krepšiai, sportinės striukės, liemenės.

Pradėkite metus su Sinsay „Gym Hard“ kolekcija, kurią jau galite rasti fizinėse parduotuvėse bei įsigyti internetu.

 

Nieko nerasta..