PARDUOTUVĖS: I – VII 10 – 20 val.* PASLAUGOS: I – VII 10 – 20 val.*

RESTORANAI: I – VII 10 – 20 val.* RIMI: I – VII 9 – 22 val.

ELEKTROLIFE: ŽAISLŲ DĖŽĖS EILINIAI IR GENEROLAI

ELEKTROLIFE: ŽAISLŲ DĖŽĖS EILINIAI IR GENEROLAI

Vytautas Rumšas gimė įdomiais metais. 1980-aisiais sovietai Maskvoje surengė olimpiadą, kurią boikotavo daugelis demokratiškų šalių, amerikiečių kosminis aparatas „Voyager“ pasiekė Jupiterį, Steve’as Jobsas sukūrė operacinę sistemą pirmajam asmeniniam kompiuteriui, o Japonijoje pasirodė žaidimas „Pac Man“.

Tais laikais technika šiapus geležinės uždangos buvo dviejų rūšių – buka ir dar bukesnė, o nespalvoti televizoriai geriau rodyti pradėdavo stuktelėjus kumščiu per lakuotą sienelę. Vienas sėkmingesnių modelių rado vietą ir Rumšų namuose – legendinis „Šilelis“ su rankena. Aktorius ir režisierius dabar su šypsena prisimena laikus, kai „dolerinėje“ parduotuvėje pirmą sykį gyvenime pamatė japonišką stereosistemą.

Vytautas – kaip tas vikrus Sevilijos kirpėjas, kuriam vienu metu reikia būti keliose vietose. Tad ir susitikimą deriname keisdami dienas bei valandas, kol galų gale lietingą popietę su kavos puodeliais įsitaisome giliuose krėsluose viešbutyje sostinės centre. SKAITYTI VISĄ STRAIPSNĮ >>